Fan Klub i Autoritarit.

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga elviskelmendi, 4 Feb 2007.

 1. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Shprehje e dashurise me nerv ah dragon ? Well done well done.Ti me duket se bie ne dashuri cdo dite, dje, sot, neser cdo dite...
   
 2. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

 3. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Hey player ti kurre nuk me dedikon mua asnje kenge, pastaj ti harron te besh foto me mua dhe te kercesh me mua ne gjithe ate rremuje... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
   
 4. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  ahahhha... ska gja darling there is always next time... next year. *qeshet si dreq"
   
 5. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Oh noooo!!!!!!!!!!!!
   
 6. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  po pooo!

  P.S jam i lodhun. ika me fjet my friend... see you soon.
   
 7. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Cili eshte percaktimi i "soon" per ty? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 8. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  shpejt... mos u merzit shoqja jeme
   
 9. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Pse nuk shkruan? Cfare po mendon...? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe