Fan Klub i Autoritarit.

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga elviskelmendi, 4 Feb 2007.

 1. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Fan Klub i Autoritarit.

  Gjate diteve te mija te pushimit, disa
  fansa vajza te mija, erdhen
  e trokiten ne deren e shtepise time duke
  me kerku me pasion qe te hapja fan klubin tim
  ne menyre qe te me parashtronin kerkesat e tyre apo
  linin pershtypjet dhe komente...
   
 2. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Cudi qe nuk po duket asnje nga keto fansat e tua te cmendura /pf/images/graemlins/confused.gif

  Je i sigurte qe ja ke dhene adresen e sakte /pf/images/graemlins/confused.gif
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Zakonisht FanClub-in e hapin fansat, dhe jo VIP-i.
   
 4. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
  Mos t'laft zoti pa armiq....mka pas beku mama.
   
 5. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  [ QUOTE ]
  Zakonisht FanClub-in e hapin fansat, dhe jo VIP-i.

  [/ QUOTE ]

  Ai vetem ka sponsorizuar. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Nuk e di se cfare pi ky tipi...por qeka shume shume shume e rende /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. antip

  antip Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Se ç'kam pershtypjen se ky Autoritari eshte thjesht nje nick tjeter i ndonje anetari te af. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Nuk e di se cfare pi ky tipi...por qeka shume shume shume e rende /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Im deeply hurted by your koment.
  It dishonoured my eyes.
  This is not a nice feeling
  and sja uroj askujt me e
  experience.
  I never thought u were so rude
  or at least you will be rude with me.
  Me duket vetja qesharak sepse duhej te
  kisha njoftur pas gjith kesaj kohe
  qe kemi kalu bashke.
  Im rather disaponted dhe zemer te helmume.
  Pasioni per ty is converted ne hate. This is the
  remaining feeling which i just developed for u.
  May Earth and Sky be whitnes of my innocence...

  Autoritari. Singapore ;on the fifth day of the
  second month of year two thousand seven.
   
 9. kelmendielvis

  kelmendielvis Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Hi Authoritar!
  Je autori me i mire qe kam lexuar ndonjhere.
  Please vazhdo te shkruash qe te marr dosen time ne menyre qe te vazhdoj te jetoj.
  Shpresoj te takohemi neser ....khoota bounhe kho /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Mund te na vesh ca foto meqe eshte klubi jot? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S. Se mos harrosh ndonji ku ke dale ne plazh /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 11. kelmendielvis

  kelmendielvis Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Waw autoritar paske kerkesa ti hehe? Do chaar jaise mila bhi haske hon mila mahrujani hehehe
   
 12. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Neel phe chccha ohati
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Uuuuuuu sa fansa paske /pf/images/graemlins/laugh.gif Po Yogin ku e ke /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 14. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Bahnaaa Scorpion wheta lagha bahajo
  harixhen /pf/images/graemlins/smile.gifsukhasgar. Darshan shyam man samay /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Neel phe chccha ohati

  [/ QUOTE ]

  Ky eshte perkthimi i fjales "ohati" ne google.


  Meaning: 1. testicle
  2. the scrotum
  3. obstruction

  Car po thu ti more? sillu mire se te iken fanset.
   
 16. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Po sukhasgar ca dmth ? /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 17. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Neel phe chccha ohati

  [/ QUOTE ]

  Ky eshte perkthimi i fjales "ohati" ne google.


  Meaning: 1. testicle
  2. the scrotum
  3. obstruction

  Car po thu ti more? sillu mire se te iken fanset.

  [/ QUOTE ]

  Gogla i rrumbullakoska se tepermi perkthimet /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 18. kelmendielvis

  kelmendielvis Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Yllk banu vajz shembullore eee.
  Je gabim mar dreq ..it means sth else.
   
 19. elviskelmendi

  elviskelmendi Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Mos em fol fjal te ndrya en ket vend te shenjte yllka.
   
 20. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Hey, kujdes me keto gjuhet e cuditshme se u ofendova une /pf/images/graemlins/wub.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe