Eklipsi Henes gusht 2018

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga haradin, 22 Apr 2019.

 1. haradin

  haradin Primus registratum

  Gjiruar ne Vlore

  Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
   
 2. haradin

  haradin Primus registratum
  Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
   

Shpërndajeni këtë faqe