EDI RAMA.....

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga jonida haka, 12 Oct 2003.

 1. jonida haka

  jonida haka Primus registratum

  EDI RAMA.....

  KUSH JANE FANSAT E CMENDUR TE EDI RAMES?????????
  PERVEC MEJE.... :kiss: :kiss:
  HAJT SE KA PER TE FITUAR PADISKUTIM SERISH,,, :wave: :wave:
   
 2. Guest

  Re: EDI RAMA.....

  gO EDI gO EDI gO EDIII une do votoj per Xhaxhi Edin /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. Belinea

  Belinea Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  budallacka qe te dyja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. mistrec-sarande

  mistrec-sarande Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  rofshin gocat qe kan shkruajtur te kjo teme :tipsy: edhe poshte edi rama.
   
 5. jonida haka

  jonida haka Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  u me qafsh moj belinea cfare halli kishe ti??? :smash: :smash:
  nuk te pelqen keshtu edi rama,je kot goce!!!
  ti mistrec sarande behu me gocat dhe rrofte edi rama..... :kiss:
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: EDI RAMA.....

  :thumbsup:
   
 7. jonida haka

  jonida haka Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  hoto sapo degjova qe fituam.... :goofy:
  edi rama kryeson serish.. :rockband:
  epo te votoshim ne te dyja dhe mos fitonte?? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. hot

  hot Hotgirl

  Re: EDI RAMA.....

  ho pra..!!! kina bo ene gjith ate fushate,ka qy ne vere..!! e mos te fitonim???!!! :eek: /pf/images/graemlins/laugh.gif
  yhyyyyy..urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rockband: :rockband:
   
 9. champaign girl

  champaign girl Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  e di qe fjala URREJ eshte shume e forte...por un sinqerisht e URREJ edi ramen nga thellesia e shpirtit tim dhe me fuqin e 10000000000000 personave. s'kam per ta fal kurre per faktin qe e ka bere tiranen si cirk...
   
 10. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  Nga hale e beri cirk. Me mire se sa ishte me perpara eshte....Po te ishte zgjedhur ndonje kandidat tjeter mendoj se asgje s'do kishte bere.
  Tani ishalla rregullon ndonjeri aeroportin se te qepen ata lypsat si mu*i pas kepuces dhe po si le nje 5 mijshe policave ngle ne aeroport per nja 4 ore. Nga nje ane me vjen gjynah per lypsaret por kur i shoh qe pine cigare me vjen inat se nuk kane as breke ne b*the.
   
 11. jonida haka

  jonida haka Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  ceshte kjo urrejtje kaq e madhe more per edi ramen.... :eek: :eek:
  po ti nuk dike ceshte ndryshimi 100%ne tr....
  me vjen keq po sikur ta dije sa e urrej une ate "avokatin"qe kur i vene kete nofken me vjen shume per te qeshur :lol: :lol:
   
 12. Belinea

  Belinea Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  Mos eshte gje ai edi pederasti ky mi ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Nga Sala e kam degjuar :lol:
   
 13. olti

  olti Neo

  Re: EDI RAMA.....

  Jona o freshiste vogel po ben pak propogande moj?!

  Nje korigjim doja te beja una. Emri i krietarit te bashkise eshte Eda dhe jo Edi, mos e ngaterroni pls /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: EDI RAMA.....

  Po po, i qafsh hallin Eda Rames ti. Eda Rama sa te konfirmohet zyrtarisht se ka fitu zgjedhjet, ka deklaru se do deshmoje publikisht bashkjetesen me RUDINA MAGJISTARIN. Eeeeee Rudinen, qe ti lagesh nga posht vetem n'onderr me e pa.

  Te jete kaq shum pede ky Eda Rama valle?? Pssssss...
   
 15. olti

  olti Neo

  Re: EDI RAMA.....

  Ca flet o Djepo?! Femer ma idjote se Rudina M. un s'kam pa. Spektaklet e prezantuara prej saj jane skandal total. Un' do preferoja gocen e Fantocit perpara saj. Nejse preferencat seksuale te personit ne fjale nuk jane shume relevante. Por puna me Tiranen dhe faktet qe i dine te gjithe mbi qeverisjen e Edit, do benin qe nje popull me mend ne koke nuk do ia jepte kurre voten. Po hec ma, kur kane injorantet te drejten e votes ca pritet ma shum'!!
   
 16. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  :eek: :eek: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 17. viSara

  viSara Primus registratum

  Re: EDI RAMA.....

  Me stilin e tij te punes dhe me karizmen e tij krejt te veçante Edi ia doli qe te ndryshonte faqen e Tiranes, pak rendesi ka per popullin a ka vjedhur apo jo, ajo ka rendesi per ata qe pretendonin te t'i vidhnin po te ishin ne vend te tij!Gjithmone hajduti bertet kapeni hajdutin!
   
 18. olti

  olti Neo

  Re: EDI RAMA.....

  Bravo qe dini te justifikoni vjedhjen!

  PS: E dashur Trini e kupton tani pse e thashe ate me siper?!

  TVB :kiss:
   
 19. abs

  abs nuk e di...

  Re: EDI RAMA.....

  Fillimisht postuar nga - Neo -:
  Ca flet o Djepo?! Femer ma idjote se Rudina M. un s'kam pa. Spektaklet e prezantuara prej saj jane skandal total. Un' do preferoja gocen e Fantocit perpara saj. Nejse preferencat seksuale te personit ne fjale nuk jane shume relevante. Por puna me Tiranen dhe faktet qe i dine te gjithe mbi qeverisjen e Edit, do benin qe nje popull me mend ne koke nuk do ia jepte kurre voten. Po hec ma, kur kane injorantet te drejten e votes ca pritet ma shum'!!


  m fal neo se m ke zan ne ore delikate, s me pelqen kur flitet nga njeri ekstrem,
  pa shikuar dy anet e medaljes!
  personalisht nuk e njoh personin ne fjale, flas thjesht si princip.
  masanej per punen e votave,deklaron ktu nje popull injorant, nga vjen ti mor lal?
  don te thuash se `ne`te zgjuarit ikem per tu kulturuar?
  hec o cun, se kam respekt per ty, nuk pres te flasish kshtu, plasem tuj i hedh balt fetyres tone...hajt zemer, bani refresh mendjes, se t ka absi xhan.


  ---------------------
  ...!
   
 20. olti

  olti Neo

  Re: EDI RAMA.....

  Deshira ime per te debatuar eshte nen nivelin zero. Se dyti: Shqiptaret jane injorante ne zgjedhjet e tyre politike dhe kete un' e them me ze te larte pa marre parasysh se kujt dhe sa vetave mund t'i ngele hatri. S'kam c'bej :shrug: Sorry!
   

Shpërndajeni këtë faqe