E gjeni dot...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga enealbir, 27 Aug 2003.

 1. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po mire gjejeni kete:

  Perse policet i mbajne kuletat rrethore? :rolleyes:
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Fillimisht postuar nga *Aurora*
  Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne!

  Ta kishte thene ndonje djale kete edhe mund ta kisha kuptu edhe pse s kisha kene dakord me te...po ta thote nje vajze eshte ....KULMI! :mad:
   
 3. insane

  insane Guest

  Re: E gjeni dote...?

  lol ...
   
 4. Bukuroshja

  Bukuroshja Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  :wave: Yllka ashtu do e shpegoja edhe une por ju e kishit shpeguar me perpara

  --------------------------------------------


   
 5. zog

  zog Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  per me mçef kapelen kur dalin civil.


  pse zoti i krijoi TE ZINJTE?
   
 6. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  sepse mendoi dhe per grate e pakenaqura!
   
 7. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  Rori mi rori,
  prralla asht me nje brune dhe nje bjonde inteligjente, sepse s'ka bjonde inteligjente, por ka mundesi te jesh dhe ti bjonde prandej e pergjithesove /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. zog

  zog Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  s'ke gjet gjo :smash: ; pergjigja e "sakte" eshte me karakter humoristik, jo me karakter moralo-social siç u pergjigje ti.
  meqenese keto lloj gjea-gjezash i ke qejf, ja nje per ty, ç"kupton me ket filmin http://pincee.de.pixel.free.fr/usine.html
   
 9. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  primo,
  mo m' :smash: !!! :mad:

  secundo,
  ajo qe me dhe s'hapet! :shrug:
   
 10. zog

  zog Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  duhet te instalosh Flash Player prandaj, po s'pertove shko tek macromedia.com dhe sharkoje ate.
   
 11. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  Deda
  asht hala mbi shtylla lal, sikur s'e di ti!
  Pse tallesh me popullin e thjeshte :smash:
   
 12. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  alinos, korr autokombajna nje kalli miser aty /pf/images/graemlins/wink.gif

  Kaq ka....mos e co deden nga vorri kot se s'duhet fare fillerojtsi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  easy stuff /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  :lol: you naughty!!!

  p.s. Auftokombajnen mos ma llogarit se e kam cu te vajiset /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Jo moj shpit nuk jam bjonde, megjithate faleminderit per komplimentin. Gjezat jane thjesht per humor, kush preket ne seder le te mos i lexoje.
   
 15. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Kur je ne nje mendje, pse shqetesohesh?
   
 16. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Nuk eshte e sakte. I mbajne kuletat rrethore per te futur ceqet qarkullues. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po mire gjejeni kete tjetren:

  Perse policet kane familje te vogel ne numer? :rolleyes:
   
 18. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Fillimisht postuar nga *Aurora*:

  Kur je ne nje mendje, pse shqetesohesh?

  Jo rrushe ,pikerisht ketu ngecen muhabeti ..S jam hic ne nje mendje me ty!! E mendojme krejte ndryshe ne te dyja...gjithsesi une e pranoj si mendim ...kam mesuar ti pranoj mendimet e njerezve edhe pse nuk i mbeshtes fare!

  Il mondo è bello proprio perchè è vario!!! :shrug:
   
 19. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Fillimisht postuar nga *Aurora*:

  Perse policet kane familje te vogel ne numer?


  Me vjen keq me te kundershtu (me fal,asgje personale me ty) po nje komshi i imi polic ka 6 femije (nder te cilet 2 binjake)...s me duket quhet familje me numer te vogel kjo e tija .Prandaj s me duket e arsyeshme te lodhem te gjej pse policet kane familje me numer te vogel kur ky pohimi i fundit s eshte i vertete!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.S Bej shaka ,edhe pse ne fakt eshte e vertete ajo qe tregova me lart.Gjithsesi s kam asnje mendim ne lidhje me gjeagjezen! :shrug:
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  qe t'ket sa me pak kalamoj qe ti thote "o krimineli babit"
   

Shpërndajeni këtë faqe