E gjeni dot...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga enealbir, 27 Aug 2003.

 1. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  E GJETETTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: me se fundi u zgjidh misteri....neser do ju them nje tjeter.....naten e mire e ja kalofshit sa me mire!!!! :wave: :kiss:
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Gjejeni kete:

  "Nuk duhej te kishte lindur!"- ça kohe eshte kjo??? :confused:
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  KOha e ksaj e . = Babi ...
   
 4. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Jo tamam! :shrug: Po je ne rruge te drejte!Provoje edhe nje here!
   
 5. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Koha e pakryer e kryer
   
 6. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  koha per te perdorur kontraceptive heres tjeter dhe kallashnikov kete here!
   
 7. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Po angeldevil,ajo e para qe ke thene eshte OK :thumbsup: Eshte koha e prezervativeve jo te (per)kryer! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Ahere i bie te jene Love Pluuuuuuuuusssssssssssssssssssss
   
 9. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  e kam thene qe jam :thumbsup: !
   
 10. Chakshiri

  Chakshiri Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Ok!
  Kam tree qe mos i pacha nje ta futsha dy ti varsha.
  Gjeje
   
 11. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  ti po thu 2 Varen 1 Futet ...Kush jane ????????????/
   
 12. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Mendoj se jane unaza dhe vethet!
   
 13. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  E mprehte vajza! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Rrofsh Su@mi! :wave:
   
 15. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  T'ju them nje une:

  Ne nje ashensor hypin: nje zonje plake, PLaku i vitit te ri, nje zjarrfikes dhe nje zonje inteligjente. Kur kthehet perseri ashensori, zonja plake ishte vrare. Kush eshte vrasesi? :idea:
   
 16. Chakshiri

  Chakshiri Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Good job, Aurora.E gjete.
  Sa per ate tenden mendoj se Plaku Vitit Te Ri e ka vrare plaken.
   
 17. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Jo Chakshiri s'e gjete!
   
 18. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: E gjeni dote...?

  Une them se eshte zjarrefikesi ..ai s hyp asnjehere ne ashensor!!
   
 19. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  kjo o pytje e çuditshme qamet. si me thon kam tre qen, kush e ka emrin çili? e vetmja gjo qe m'vje n'men eshte qe plaka mund te kete vdek per asfiksi gazrash njerzore /pf/images/graemlins/laugh.gif . pergjigja m'vje natyrshem Plaku i Vitit te Ri. pleqte pjerdhin fort.
   
 20. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po e ke gjetur, eshte zjarrfikesi, por arsyetimi nuk eshte i sakte.
  Sepse Paku i Vitit te Ri dhe gruaja inteligjente nuk ekzistojne! /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe