E gjeni dot...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga enealbir, 27 Aug 2003.

 1. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  :lol: jo paperina, nuk e kemi mesuar ne fillore. Une e kam thene kete njehere ne radio dhe mezi e kane gjetur. U smart@@s! :smash:
   
 2. BOBJA

  BOBJA Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  NJE GJEEGJEZ PER JU.E HAPIM NJE GROPE 1METER DRET NJE 1METER ANASH DHE 1METER MBRABA SA METER KUB DHEE KA GROPA ....... :thumbsup:
   
 3. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  Ej o bobe, megjithese nuk je shume e qarte une po e provoj njehere.
  0,000000000000000
   
 4. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Epo mund te me thoni kush eshte, kulmi i paturpesise?
   
 5. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  mire po thelle sa meter :confused:
   
 6. Ema

  Ema Goddes

  Re: E gjeni dote...?

  Meqose osht grope nuk ka dhe mrene,osht e vjeter kjo,ca dheu kerkoni?
   
 7. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  po kulmi i dyshimit kush eshte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  xhelozia /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  jo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. migena

  migena Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Mire pra gjeni kete nese mundeni!
  Jane 50 ushtare te veshur me rroba ngjyre te verdhe,
  dhe me kapuca ngjyre te kuqe.
  Kush e gjen ja befte zoti hallall.
   
 12. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  [​IMG]
   
 13. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  C'fare te gjejme? :shrug:
   
 14. ermaliurnick

  ermaliurnick Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  care o kjo mi se na plase
   
 15. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  [​IMG]

  ende se kapet ju?
   
 16. SweetAngel

  SweetAngel Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Eshte 1 gje qe ka 120 dhembe (si kam numeruar dhembet) dhe prapa kesaj fshihet nje monster.

  E GJENI DOT???
   
 17. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  duhet te jete harpa qe ke ti ne dhome...

  ti nuk rri pas saj...apo... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Por ajo nuk beri pyetje. C'fare te gjeja une? Sa kalomoj kane ushtaret? Cilet nga keta ushtaret ka bo sex me gruan e komandantit apo kush nga ushtaret eshte thuthuq? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. SweetAngel

  SweetAngel Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Jo nuk eshte harpa.

  Po jap nje ndihme, kjo gje gjendet tek meshkujt.
  Tani besoj se eshte e thjeshte.
   
 20. SweetAngel

  SweetAngel Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Zinxhiri i pantallonave.
   

Shpërndajeni këtë faqe