E gjeni dot...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga enealbir, 27 Aug 2003.

 1. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  behet kastravec i rexhun(kastravec gogozhare)
   
 2. Re: E gjeni dote...?

  laget... :confused: ....???
   
 3. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Moj Yllka-shembullore ke harruar syzet e djellit!

  Ha ha ha...!

  Do t'ju them edhe nje tjeter.

  Kush eshte kulmi i durimit?
   
 4. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  E kujtova

  Te qerosh oriz me doreza boksi :lol:
   
 5. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Kulmi i durimit?
  Fut 2 kokrra fasula ne goje dhe ulu mbi nje sobe te ndezur. Nqs arrin t'i ziesh ato fasule ndoshta merr edhe cmimin e durimit.
   
 6. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Asaj i bie me vdek ore. Ku e ke gjet
   
 7. Guest

  Re: E gjeni dote...?

  E DINI KULMIN E SHPEJTESISE JUVE E /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ESH ME E BO M... NE KAT TE 6 E ME VRAPU ME TE MADHE E ME E KAP NE KAT TE PARE /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po kulmin e thatësirës e gjeni dot??
   
 9. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Kjo eshte me e vjeter se gjyshi im.
  Kur pula e ben vezen e zier. Ose kur lopa e ben qumeshtin pluhur.
   
 10. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po mire!
  E gjeni dote pse rri shtylla ne kembe?
   
 11. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  he he kjo eshte e vjeter sa stergjyshi i gjyshit tim!!!!se s'ka karrike(new version s'ke culo)
   
 12. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Po kulmi i ndergjegjes kush eshte?
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Kulmi i ndergjegjes eshte . Te Jesh ne Nje Dhome dhe ne Paradhomen ngjitur 3 veta lene me barre nje Vashe dhe ti te pranosh Atesine e femijes ...

  Kush eshte Kulmi i MAtematikes Kush e gjen ...
   
 14. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  A e dini kush eshte insekti me i madh ne bote?
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Nje KArkalec qe e ka picku grenca ...
   
 16. enealbir

  enealbir Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Kulmi i ndergjegjes eshte, kur e ben ... ne porten e dikujt, dhe le dokumentin e identifikimit aty prane.
  Po kulmi i budallallekut kur eshte?
   
 17. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  ncuq
   
 18. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: E gjeni dote...?

  Si ne shume gjuhe te tjera edhe ne shqip ka nje fjale qe ndryshe shkruhet dhe ndryshe lexohet. Cila eshte ajo fjale? :idea:
   
 19. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Si ne shume gjuhe te tjera edhe ne shqip ka nje fjale qe ndryshe shkruhet dhe ndryshe lexohet.

  pS: Ne fillore me duket se e kena mesu kete!
   
 20. Alba Shehi

  Alba Shehi Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Me falni,jam jashte teme

  O Aurora (ose kush e ka ne dore)aman rregullo gramatikisht temen se sa e hapa faqen sikur me hante shpirtin ajo dote e cila mesa di une shkruhet dot ne kuptimin me te cilin ti e perdor. Thanks!

  ps. qenkam gjithe kacabunj sot! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe