Do Ju Pelqente Te Takonit Nje Antar/e Te Albforumi

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agjenti_007, 5 May 2015.

  1. Balahk

    Balahk Locus omnem

    me ne fund joetisti u ktheve:)
    i kishte munguar menyra juaj e te shkruarit forumit..(ardiizazak jam meqe kete nickun e ri nuk e njeh)
    me kuriozon pa fund te di,kush qenka kjo antarja,qe mori nje poo kaq te madhe nga ty?:p
     
    joetisti_ likes this.
  2. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    Duhet ta njohesh. Eshte me e mira. Quhet z/znj: "te gjitha" :p
    C'ke bere ti, si te vene punet? Ke "kafshuar" ndonjeren nga forumi?

    Balahk, po. Nje kafe dhe Campari.
     
    Balahk likes this.
  3. Balahk

    Balahk Locus omnem

    :D mire se u riktheve shoku :)
     
    joetisti_ likes this.
  4. tropojanja

    tropojanja Çike Malsie

    M ka marre malli per diken ,e mka borxh nje dreke .
    Hahaga
     
    Hope likes this.
  5. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    ia paskemi futur kot. Ky shkruajtesi i temes, tani qe e shoh mire, thote: do ju pelqente te takonTE..., veta e trete e ne jemi pergjijgur per vete :p

    po, do te me pelqente qe ai/ajo ta takonte nje anetar/e te forumit :)
     
    Balahk likes this.
  6. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    Do me pelqente pse jo
     
    Hope likes this.
  7. Hektor12

    Hektor12 Locus omnem

    Patjeter ska problem per mua
     
  8. Lisa

    Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

    JO!:D
     
  9. Balahk

    Balahk Locus omnem

    Po,pse jo?
     
  10. Hope

    Hope dans ton coeur

    Po ball gjumi smzen:p
     
  11. Lisa

    Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

    Sikur thame ne ..:p
    per ty e kishim te sigurte ne me >:p
     
    Hope likes this.
  12. Hope

    Hope dans ton coeur

    Si me ken bank kursimesh:p
     
  13. Lisa

    Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

    Ca jane $ ?:p
     
    Hope likes this.
  14. Hope

    Hope dans ton coeur

    Ja ££ nuk kena $$€€ :p
     
    Lisa likes this.
  15. Balahk

    Balahk Locus omnem

    Meqe fundjava premton kohe te mire,do te doja te pija kafe me ndonjeren.kush te doje te urdheroje:)
    ama gjithsecili te paguaj te veten :p:p:p
     
  16. Balahk

    Balahk Locus omnem

    Eh,po.kush do vij sot,meqe eshte edhe dite me diell?:)
     
  17. Monroe

    Monroe Valoris scriptorum

    Po pse jo :)
     
    Agjenti_007 likes this.
  18. POKER

    POKER Forumium maestatis

    Po pse jo un i kam taksat 3 veta dhe nga chatit biles
     
  19. Almaa'95

    Almaa'95 Papirus rex

    Jo se do me ngjitej.
     
  20. Eléonoré

    Eléonoré Valoris scriptorum

    Do te doja t'i takoja te gjithe, pa perjashtim. Gurax, Universal, Al-Punk, Seyfert, Abs dhe Dullie per rrjedhshmeri mendimi, deshire per debat dhe deshire per te ndihmuar shqiptaret te kene nje vend takimi serioz dhe argetues ne te njejten kohe. Nje cift terheqes qe eshte duke iu sjell verdalle njeri-tjetrit aq bukur, do te doja te kisha prezent. Gjithe gocat, nuk po ju permend me emer (te gjitha) per shume momente emocionale, here te trishtuara, here te gezuara qe me kane dhuruar ne momente kur vetmia po me mbyste. Gjithe djemte e tjere, ne vecanti Dreamer, nje perkthim i te cilit ia kalonte origjinalit me la me nje mbrese te pashlyeshme. Dhe po le ne fund joetist-in i cili edhe pse me detyron nje kerkim ndjese, zbulova qe eshte fierak, dhe si patriot qe e kam do t'i kushtoja nje moment brenda grupit, por ulur afer njeri-tjetrit (me premtimin te mos me kafshoje :p) per t'i treguar se nuk duhet t'i nxjerre te kater ngjyrat e avatarit te tij ne te njejten kohe, por nje e nga nje, ne kohen e duhur, me njeriun e duhur dhe ne vendin e duhur.
    Une nuk kam patur asnje problem me asnje njeri ketu. Por nese midis jush armiqesira (te pafalshme) jane krijuar dhe prezenca e njeres pale nuk do te lejonte ate te pales tjeter, personalisht do te preferoja te kisha prezent preferencen time.

    Dite te kendshme Forumi!
    Eléonoré
     
    ShKoDRaN_PuRo likes this.

Shpërndajeni këtë faqe