Do Ju Pelqente Te Takonit Nje Antar/e Te Albforumi

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agjenti_007, 5 May 2015.

 1. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un kam Fiksim te Takoj Amla
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une, me krokodilin e Tinker :p (Sigurisht me Tinker bashke, se pa te zonjen nuk do te pranonte nje ftese per te ngrene nje dreke ai, besoj :p)
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sigurisht. Mua dhe të gjitha gocat e tjera të Forumit :p
   
  Hope likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha, po e mendoj seriozisht që më duhet të blej një.
  Të gjitha temat me të po lidhen :p
   
  joetisti_ and Hope like this.
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  .............
  ..
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Nuk e njof asnji antare te kti forumi po sikur ta njof pse jo asht kenaqsi me e pi nji kafe
   
  Last edited: 29 Mar 2017
 8. lexuri

  lexuri Primus registratum

  Sugurisht qe po .
   
 9. Valtor

  Valtor Primus registratum

  o Agjenti_007 po kafja eshte pija ma e mire te qeteson trupin :p R espekte shume :cool:
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Kot Nuk thash un veq ty @TinkerBell :p
  Skam pun me tjerat :p
   
  TinkerBell likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ehhh e di e di :p
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jane te shumta femrat qe me pelqen te takoj. Dhe heq dore se s'kam aq leke sa t'i qeres te gjitha :)
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po patjetër.
  Mjafton të ketë të pranishëm njerëz njëherë... e thjeshtë pastaj.
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Po.
  Nuk kam takuar ndonjë, por mendoj se do të ishte bukur.
   
 15. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Do te doja te takoja Balahk!


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe