Do Ju Pelqente Te Takonit Nje Antar/e Te Albforumi

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Agjenti_007, 5 May 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Po Do Me Pelqente Te Takoja Dhe Te Gjithe Ti Prisja Me [​IMG][​IMG]

  [​IMG]
   
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Rakia hmmmmmmmmmm kam koh qe e kam len, kete kafen Turke e kam qef, sidomos keto lulet tja dhurosh nje X femre, edhe miqesisht ja vlen;)
   
  AlbiPg likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po.....
   
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Dhe Une Po Dua .... esmere Mos Me Keqkupto :D :)
   
  MeKaNiKu, SNAP and Lisa like this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Pse cka ketu per tu keqkuptuar example?:D
   
 6. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Do me pelqente shume te mblidheshim nje here :D
  kur vjen ti shpirti?
   
  Lisa likes this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ne alb me ke zemer :)
   
 8. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Pse jo do ishte shume bukur;);) Me gjith se duhet te lesh prenotimin :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:lol
   
  Balahk likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po,dhe kam bere listen :)
   
  SNAP likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  ja ky me list, si dyqanet me list:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: lol
   
  Balahk likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ehhhh,por e keqja listes eshte se mbet pa paguar :p
   
  SNAP likes this.
 12. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Jooooooooooooooooo me te shkrujtme emrin kur ti kesh :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Balahk likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looooool.....Une do vi?:)
   
  Balahk likes this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po nuk i pata asnjehere,behet gje?
   
  Lisa likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te shlyesh listen?;)
   
  Lisa likes this.
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looool..po qofte pilaf ju paguj une..tjerat paguni juve :p
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po hajt ska gje,mjaftohemi me kaq;):p:D
   
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po mire raki kush do sjelle/
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kenth :p
   
  Lisa likes this.
 20. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk merem me pije Mikroborgjezesh:p:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Balahk and Lisa like this.

Shpërndajeni këtë faqe