Ditari i dites

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga paradise, 12 Nov 2002.

 1. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Edhe un te puthi shum shum Axl,se me ka marr malli shum per ty...
  Na shkruj edhe ti njaj gja te re te ditari,mos rri kot /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ditari i dites

  Rosi!ça pa ka me te thane axl?Te shtunen mramje ne chat e ka kalu!Pa me shoqe asht , s'asht vetem.Ku me shku maj me tan ket ftofte?Tu kene se rrin ne chat e tallesh me dynja. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Dyddy faleminderit per shpjegimin,po nuk kam nevoj me me tregu se ca ban,se ia di tana levizjet ,e kam nen kontroll /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. ildi

  ildi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  AXL MIRE SE ERDHE TEK FORUMI

  dhe fjalet eshumta jane gjeder


  Mer nje portokall qeroje me thua
  mos e kafsho se brenda me ke mua. :thumbsup: :smash:
   
 5. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Hej Axl ku je?
  Jepi pak pergjigje Ildit.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. albscutar

  albscutar Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Sa rracist si keke mar naqe :mad:

  Po me habit se kush paska pa ken ai qe te paska pagezu me ket emer (BOLE MADH PREJ KINE )se kinezet nuk shquhen per b...... medhej
  hallall maqe hallall :smash:
   
 7. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ditari i dites

  O Rosi!Pa pse ke marre maj me diftu se ke fillu me punu part-time si baby-sitter e AXL-se te shtunave mramje????!!
  Pa marre asht me ba marre maj naqe!!!!Mandej puna e baby-sitter-es,edhe pse pa prespektive,asht pune plot sodisfaksione,e asht tamam pune per tu se...nejse..Une pa kam hall per kta djemt e albforumit qe kishin qejf me dale me ty
  Djema!Me vjen keq per ju,pa Rosi te shtunave mramje asht e xanun!Pa,edhe pse asht "femen ne kulmin e karrieres" ka mundesi te shtunave nadje te jete e lirshme.Apo jo Rosi?Me fal se jam tu u ba si me kene sekretarja jote,pa e pashe se axhenden e kishe plot,e po me vite keq me shku dam.
  (Tesh po pres qe Rosi me me kthy ndonji prej atyne pergjigjeve te saja tane spec si e ka zakon!Pa hajt ma se pa e duroj edhe kete here si kam ba deri tesh :confused: )
   
 8. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Hej ti zotni Diddy me duket se i ke ngaterru rolet,se mu po me duket se je ba ti bebysitteri i jem,qe me vjen gjithmon mrapa me iu pergjigj atyne qe i kam shkru un,po nejse pak rendesi ka.
  Mandej un nuk te kam shkru asnjehere pergjigje me spec,po normalisht si...... qe keke prap i ngaterron rolet,se ti je tu shkru me spec.
  Edhe here tjera do te pys ty se kur jam apo jo e lirshme,se ti dike mir me ma lexu agjenden.Imagjinaten e kishe perfekte,ke me ec perpara.
   
 9. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Me fal qe ta shkruva zotni Diddy,se mund jesh edhe njaj lloj speciet tjeter...
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ditari i dites

  O Rosi!Mendjen ne mesim here te tjera:thashe sekretarja e jo sekretari jot(e kupton vete ti ça desha me thane).Une prita prej tejet ndej pergjigje me spec ,e jo me ofendime,se ketu tu lujt jena tane.Mandej, une njeri jam,(na knaqe me njat qe the),s kam ça me kene tjeter, pa pa shof se ti hala se ke nje imazh tamam tandin ne AF,prandaj impenjoju ma shume here te tjera kur ban batuta te tilla.E di se mrojtja ma e mire asht sulmi,po,kur e kane thane, e kane pase fjalen per ne lufte ,jo per ne albforum.Tana te mirat.
   
 11. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Ti Diddy ke ke person interesant,shih maj punen tende,se nuk te kena lan ty me gjyku se kush e formon imazhin ne AF e kush jo.
  Po nejse, ti e formove imazhin tend ne AF shum shpejt qe ne mesazhet e para,bravooooo :thumbsup:
   
 12. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Paqe kalamoqa! nuk ka lezet kshtu!
  hajt tesh lejeni me kaq /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Ku je maj Blue?Ke hup krejt nga kto ane....Mir qe na e rregullove humorin pak...
  Duku nga njehere... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  zakonisht ketu jam Rosi, por merrem pak me tema chit-chat. Humori shkodran asht ne ranie, (gja qe shifet prej shume larg).
  Jepini edhe ju nji dore Shkoderloces tone me tema e me biseda ma te kandshme se ato te masipermet.
  ps: meqe jam ne temen "ditari i dites", per t'mos dal nga tema:
  Sot asht e merkure dt 15. Deri ne ket moment dita nuk ka kene edhe aq aktive sa duhet me kene.
  Asht nji nxehte i tmerrshem, ma vone duhet me shku ka plazhi, se tesh nuk ma mban se m'turullos dielli. Kaq per sot, /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 15. bellisima

  bellisima Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  december 15
  Ktu te une ban shume ftoft. Tan dita me ka shku mren se kam frig me dal jashte se po dola me bin vesht ne toke. lol I wish it was as hot as in your place Blue /pf/images/graemlins/frown.gif so I could go to the beach........


  p.s. pretty sad, ain't it?? /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  cdo gja ka bukurine e vet!

  bari i komshise gjithmone na asht duke ma i gjelbrum se i joni /pf/images/graemlins/laugh.gif
  I wish I could play with the snow!
   
 17. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Si paska gjithkush bukurine e vet maj Blue?
  Me ardh e me e provu boren ktu them se nderron mendim fill.... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 18. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  e kam provu cara, kam jetu ne nji vend ne europe per 4 vjet ku ka pas gati gjithmone bore, dhe ku u bate ski. /pf/images/graemlins/smile.gif
  me ka marr malli shume /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 19. Sara

  Sara Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Sot ora 12.22! Dhe sa me vjen gjume. :sleep: Ne te vertete une e kam fajin,se u desh te mbaroja nje essay dhe nuk mund te me flija deri ne oren 2. Si zakonisht i le gjerat per cast te fundit. Hajde se u lodha,por sot na lajmeron mesuesi se e ka shtyre daten,kemi deri te Henen.Sa me erdhi inat! :mad: :mad: :mad: U lodha per hic gje.
  Vecse ishalla nuk po me merr gjumi ne dy mesimet e tjera :sleep: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Bye people! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 20. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Sot ishte nje dite e merzitshme....nuk u shtyte
  Ma coni pak moralin /pf/images/graemlins/frown.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe