Ditari i dites

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga paradise, 12 Nov 2002.

 1. harap

  harap Guest

  Re: Ditari i dites

  taman po i thu.po si bane cdo dite variacione te ndryshme atij i bahesh monotone.
   
 2. ildi

  ildi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

   
 3. ildi

  ildi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Aman beja qefin mo rosi se ky na paska qene i perveluari i shekullit

  And big donxhuan gjithashtu
   
 4. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Faleminderit shum per sygjerimin, po je gabu shum se nuk asht as i pervelum dhe as donzhuan,se pa me ken i tille del se asht tu me gacmu,po asht thjesht nje knaqsi e jemja /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  He maj naqe edhe te dashuruar si jena na e prap s na lajn rahat ça me ju than
  Ti tjetri te lutem mos hyj ne dashurin ton te perjetshme se me merzitet dashuria kur lexon gjera te tilla
  Ato gjera nuk jan kurr monotone se pastaj pa bana ashtu ........
   
 6. ildi

  ildi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  And big donxhuan gjithashtu[/qb][/QUOTE]Faleminderit shum per sygjerimin, po je gabu shum se nuk asht as i pervelum dhe as donzhuan,se pa me ken i tille del se asht tu me gacmu,po asht thjesht nje knaqsi e jemja /pf/images/graemlins/tongue.gif [/QB][/QUOTE]

  Rosi me vjen keq qe e paske mare vesh gabim sepse une e thashe vetem per shaka.MEGJITHATE me fal dhe befsh qefe
   
 7. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  sot jam cu me nji grip londinez, qe ia basha ia kthesha. e ndiej qe me mungon nji dore e bute femnet, po keto anglezet ne vend me te puthe te hane dhambe... mendjen seks e kane e s'don me ia dite ne je me grip a pa grip.. keshtu miq te dashtun qe me duhet me e perballu semundjen vete.

  shoqnia e stambollit t'i bajne dua perendise me me heke keto semundje prej shtatit...
  vec mos bani lutje bashke me ish-republikat ruse! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Ça dan me tha me kte ti Nak qe t kan hanger dham edhe tu ken i smur a ?Pa hajt mar Nak se s t gjen gja ty se je koc i fort
   
 9. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Hej rini me keni zhgenjy....
  Po si mar nuk ka shkru kerkush njaj gja interesante...
  Un pershembull erdha me kalu do dit prej pushimeve te mija ne Tirane /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Pse s na thu ti Rosi donje gje interesante meqe je edhe n Tiran se per qe jeni pa drita e kena marr vesht hi hi hi
   
 11. emiljo

  emiljo Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Sa ditar i eger...! Ishalla disa nuk e kane pernjimend, se pa kene fisi "DumDum" i rritun n´pyjet "m´shaj se po t´shaj", s´bahet ndryshe...
  Mu m´ka kalu dita sot per bukuri...kam sha boll! :thumbsup:
   
 12. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Nqs nuk te pelqen ditari mas shkruj ma,nuk te ban kush me zor... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. emiljo

  emiljo Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  [[/QUOTE]Nqs nuk te pelqen ditari mas shkruj ma,nuk te ban kush me zor... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/QB][/QUOTE]

  Pse maj? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Nqs nuk te pelqen ditari mas shkruj ma,nuk te ban kush me zor... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb][/QUOTE]

  Pse maj? /pf/images/graemlins/tongue.gif [/QB][/QUOTE]
  Po mu duk se te pash te paknaqun prej temes.... :smash: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 15. ismet

  ismet Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  :rockband: PERSHENDETJE TE GJITHVE :rockband:
  NE DITARIN E DITES SHENOVA MBREME ME GERMA TE MEDHAJA NJE GJE QE E BERA PER HERE TE PARE DHE PIKERISHT:MBREME BERA DASHURI ME NJE VAJZE TE ZEZE DHE ISHTE 19 VJECE DHE KURRE ME LEZET SE MBREME NUK KISHA,POR DO TI LUTEM QE TA BEJ EDHE SOT ATE QE BERA MBREME.TUNG TUNG TUNG NGA LONDRA.
  :confused: :confused: :confused:
   
 16. ismet

  ismet Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  :rockband: PERSHENDETJE TE GJITHVE :rockband:
  NE DITARIN E DITES SHENOVA MBREME ME GERMA TE MEDHAJA NJE GJE QE E BERA PER HERE TE PARE DHE PIKERISHT:MBREME BERA SEX ME NJE VAJZE TE ZEZE DHE ISHTE 19 VJECE DHE KURRE ME LEZET SE MBREME NUK KISHA,POR DO TI LUTEM QE TA BEJ EDHE SOT ATE QE BERA MBREME.PRANDAJ JU KESHILLOJ TE BENI SEX ME PARE ME NJE ZEZAKE SE NJE TE BARDH.TUNG TUNG TUNG NGA LONDRA.
  :confused: :confused: :confused:
   
 17. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ditari i dites

  Che schifo!Si s kam ifije mender se asht tu me ardhe me vjedhe???
   
 18. axl

  axl Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  rozmari qa ban ti kshtu moj??????????te puthi fort
   
 19. Karl von Ghega

  Karl von Ghega Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Alb(SNIPER),
  ja ke fut kot plako,ja ke fut kot .
  mos na i ngatarro ceshtjet se do te dergojme nga PILLI i pishave e te fusim nja dizet shkopinj , degjon ti ere???
  "Na more ti, e lexove dekllaraten , hajde pergjigju pietjeve tani...."
  Adil Carcani i thote Neritan Cekes ne kuvend ne vitin 1991.(n.k.s ju kujtohet)
  njikja asht gjuha jote??
   
 20. Karl von Ghega

  Karl von Ghega Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  O bos, un te ngatrrova me nji shok temin ne nji mesazh tjeter...desha vetem me than si kta ne Kosove jan shume shqiptare...per momentin nuk me pelqen me e than, vec jane shum ma patriota se ne...une mendoj si shqiptaret jane nji komb, nji zemer, nji gjuhe...dhe kane potencial njerezor dhe intelektual per te qene nder kombe te nderuara te botes...prandaj, megjithse nuk bej shume per shqiptarizem, besoj fort se nje dite shqiptaret do te kene vendin e tyre mes kombeve te tjera te begata...shpresoj, permbahem per te mos prishur pune, bej dicka ne qofte se mundem...
  hajde mendje hajde....
  ...dhe kane potencial njerezor dhe intelektual per te qene nder kombe te nderuara te botes...
  PO KU E SHEH "PONTENCIALIN" MAR TE VEDI A???
  SHKO MOR DJAL E MOS SHIH SHUM FILMA .E MOS LEXO GAZETEN 55.DO ME NA DIFTU TI EMIGRANT KOCOVET SA T1BEGAT JENA . PYKE TAMAN PYKE
   

Shpërndajeni këtë faqe