Ditari i dites

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga paradise, 12 Nov 2002.

 1. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  ti duhet te jesh e meqme shum se si antare e re e ke kap shpejt muhabetin...

  ps: m'fal ke pe ti kshtu, vedin en pasqyre kur nxore rrezultatin?
  heren tjeter pa leter kopjative ta marrsha se njat pata mendu edhe un kur bana llogarine!
   
 2. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Boll maj vajz se po kujtojn tjeret se jena tu u gri...
  Ne u knaqme ktu me u humor, me qe the dhe ti..
  Mandaj qa te djeg miza maj gjan...
   
 3. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  mu nuk me djegu miza por mu duk pa vend fjala llapazan, kur ketu asnje nuk flet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  e dyta xhan-- jo gjan (fol shkodranshe ta marrsha)

  kjo asht per ata qe nuk marrin vesh! [​IMG]
   
 4. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

   
 5. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  un normale kjesh tan kohen! ca flet ti? t'ka ra dilli n'kry aaa?
   
 6. leona

  leona Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  blue maj ti sje edhe njaq gjakatare ..hihihih po per ate qe e meritojne ..ne motosharre me ja pre kryte..hihiihhi
  P.Sh une kam kuptu se blue asht shume e mire...
   
 7. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  qe dhe nji dua, lutje perendise per yftar:

  O Zot, deksha per blu-n e per rosi-n e u ngjallsha prape!!!

  hajt jua prifte tanve Zoti mbare e mbrapsht !!!
   
 8. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  me me fale se harrova me u lute qe me deke e me u ngjalle dhe per yllin, te cilen do ta admiroj sot e mbrapa /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
 9. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  :smash: erdha me ba nji taaaa e me ju diftu se si hije m'keni ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Edhe ty ishalla mar Nak, se boll zemer mire je.... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Ndac si hije e ndac pa hije hajde, je e mirpritun, po vec hajde me hijeshi /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Po si e kalut mar shkodran festen e 28 nentorit?
  Si nuk na dha kerkush shpjegime... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Un t kam hanger ,t kam pi,e t kam ....... /pf/images/graemlins/smile.gif me pak fjal ja kam xi jeten festes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. albscutar

  albscutar Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Mirboll e paskeni kalu jufestat tuj hanger e pi.

  Vet ju permajta traditave tona,
  bleva do fishek-zjarre ne munges te kallashit,dhe pashe filmin :rolleyes:
  <<< LIRI A VDEKJE >>>

  --------------------------------------------------Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
  dei tek varrezat!!!
   
 15. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Paske hanger, paske pi, po ne vend te atyne pikave ca ke dasht me shkru.. :smash:
  Te Ditari i dites tregohen te tana , te lame dhe te pa lame...
  Mend per tjeter here /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  VEC NJI SUGJERIM

  mos ndoshta te pika pikat skodrinoni ka dashte me diftu se nder te tjera dhe ka praktiku penetrimin e pesinit ne ndonji organ seksual femeror???

  ndoshta e kam gabim... pres reagimin tuaj...
   
 17. genci

  genci Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  ik mar nak se nuk e paske hyyyyyyyyyp muhabetin hiccccc

  aj ka dashte me thane

  " une t'kam hanger t'kam pi e t'kam dhi me pak fjale i ka dale era asaj punes "

  ababa edhe Ramazan pashZoten mas na bani me mendu se i kena lane per Bajram ato pune /pf/images/graemlins/tongue.gif . ti ma edhe 2 dite kam mbet /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Kush te tha Rosi qe e kam pas fjalen per te dhjere apo edhe ti si Naku me hipoteza /pf/images/graemlins/smile.gif ?
  Meqe po ma kerkoni po jua them :
  Ose ma mir s po jua them se pa na myllin temen shum te dashur te Rozit se mua ma kan mbyllur nje pastaj edhe pakez enigme ka lezet hi hi hi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  rreni rreni [​IMG]
   
 20. albscutar

  albscutar Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Blue c'fare ushqimi perdor mar naqe :confused:

  se qysh se kam ardhe ketu ,vetem tuj kercy ke

  mete,dhe nuk je dobesu aspak :confused:

  --------------------------------------------------
  Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
  deri tek varrezat!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe