Disa gabime ne forum!

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga SiL3nT, 11 Sep 2009.

 1. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Disa gabime ne forum!

  Pershendetje! Jan disa gjera jo shume te rendesishme por qe i japin pak bukuri forumit dhe interes..
  1. Image ne post nuk dalin sipas menyres qe i shtoj une te pakten [​IMG]
  2. Kur dikush mundohet te Editoj postimin e vet shfaqet ky mesazh (This post can no longer be edited because the maximum edit time has expired.)
  3. Nje user kur eshte Moderator ne nje teme pse nuk mbyll dot nje Topic ? (Nuk edi nqs kshu eshte i ndertuat Forumi apo eshte ndonje gabim)
  Shpresoj te merren parasysh keto gjera. Flm
   
 2. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Disa gabime ne forum!

  4. Akoma vazhdojn te ket Moderator, Admin qe kan shume kohe pa u aktivizuar ne forum eshte gje e mire ti behet nje kontroll listes..Sygjerimi im..
   
 3. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Disa gabime ne forum!

  Ka ndermend njeri te kthej pergjigje nga Adminat ? [​IMG]
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Disa gabime ne forum!

  Disa Moderatore po hiqen dhe do i shohim te gjithe avash.
  Problemi me imazhet duhet te jete rregulluar nderkohe do shoh dhe problemin e editimit te postimeve personale
   
 5. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Disa gabime ne forum!

  E vertet problemi i imazheve eshte rregulluar, problemi me Editimin akoma jo.. [​IMG]
   
 6. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Disa gabime ne forum!

  E sheh dhe njehere kete te editimit se me del ne rregull
   
 7. SiL3nT

  SiL3nT Administrator Anëtar i Shtabit

  Re: Disa gabime ne forum!

  Akoma jo Mandi me nxjerr kete mesazh..
  Kjo me del ne te gjith postimet :S

  UBB Message
  This post can no longer be edited because the maximum edit time has expired.


  Please click back to return to the previous page.
   
 8. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  po ju vet i keni vendos re si admina dhe sopa koti kshu qe bej nje organizim te mire dhe futjani nje pastrim te gjitheve
   
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Kishte nje gabim me nje Plugin qe perdorte nje API te vjeter te Twitter qe nxirrte nje dritare errori ne postimet e reja. Plugini eshte caktivizuar dhe forumi duhet te funksionoje ne rregull.
   
 10. KoRn

  KoRn Forumium praecox

  o cuna shikoni dhe cometchat se ne tel nuk haper del qe nuk ekziston ne kte directory
   

Shpërndajeni këtë faqe