Digjitalizimi i sherbimeve universitare

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga anila_dik, 6 Jan 2018.

 1. anila_dik

  anila_dik Primus registratum

  Pershendetje, sa keni informacione per digjitalizimin e sherbimeve universitare ne Kosove dhe gjetiu. Ata qe kane pervoja studimore jashte Kosoves, kane mundesi te tilla te na informojne me idete dhe arritjet. Une po ju sugjeroj te shikoni faqen e Kolegjit AAB, i cili eshte nje nder institucionet me te mira jo vetem ne Kosove por edhe ne rajon. Po e bashkengjes edhe nje video, nga kanali zyrtar i Kolegjit AAB ne youtube, ku flet per e-Administraten, nje nga sherbimet me te vecanta qe ofron ky institucion universitar.
   
 2. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Ne disa fusha dixitalizimi eshte me i perparuar sesa ne boten perendimore. Them psh per sistemin bankar apo sherbimi ne nivelin e qendrave sociale. Pra ajo qe quhet e-government si e-albania etj.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  Idet jane bukura te ketyre por pas disa muajsh online behen mos funksionale
   

Shpërndajeni këtë faqe