Deshira juaj ne kete moment?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Shqiptarja, 18 Dec 2002.

 1. Tan

  Tan Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Thjesht nje pushim.
   
 2. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Bjer me vete 1 pale letra te reja dhe 1 arke me birre
  Kjo oshte bileta e hyrjes
  Kur te jesh mrena bo ca dush
  ha pi rri luaj

  Keto jane kushtet ke shpia ime
   
 3. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  hiq elementin birre (kjo sepse ndonje gje me e rende do ishte shume me mire), kushtet e tjera me pelqejne.
   
 4. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime ne kete moment, te ha nje cokollate
   
 5. she

  she Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  do nje cokollate....mmm. une dua te jem ne plazh.ne florida.me pret ti??
   
 6. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  hajde mi shpirt, pres une, ti vetem hajde...me ca avioni do vish?
   
 7. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  N.Q.S je ne (ITA) merr 1 shishe"Amaro-montenegro"
  Se arsenal alkolik kemi sa te duash duke fillu qy ke JAgermaister,tequilas,goose vodka, makers+mark,bombay saphari dhe 1 fuci me birre.


  :shrug:
   
 8. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  tani po!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  t pi i birre ??????????
   
 10. ere

  ere Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira qe kisha mu realizua :kiss:
   
 11. orphee

  orphee Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  doja te takoja choqerine e shkoplles se mesme... snif mall!
   
 12. orphee

  orphee Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  oups! shoqerine.... shkolles
   
 13. she

  she Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  too too nice...you're great.
   
 14. she

  she Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  orphee ca deshire paske ti lale...snif mall!!??!!
   
 15. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  jo jo.pi ato te tjerat qe jane permendur aty pevec birres.
   
 16. bob

  bob Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te pij nje birreeeeeeeeeeeeeeeeee me TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

  denna keshtu me pelqen :cool:
   
 17. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  mgjs birra nuk me pelqen me ty (si shoke te vjeter pijesh qe jemi /pf/images/graemlins/laugh.gif ) do e pi nje.
   
 18. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ca jan Permendur Aty ere ...
   
 19. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  po pse kaq pertac ju meshkujt mo?!c'behet kshu?
   
 20. bob

  bob Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  kerkoj falje por do bej kthese /pf/images/graemlins/frown.gif


  per miqesine e vjeter!


  thashe ndoshta nje birre do me rehabilitonte /pf/images/graemlins/tongue.gif

  /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe