Deshira juaj ne kete moment?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Shqiptarja, 18 Dec 2002.

 1. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te puf njonen.. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Desdemona

  Desdemona Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Tani do te doja te isha ne...Athine. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  T Dal per qejf tim ...
   
 4. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ah te kisha dy variante pune si dy dite me pare?

  Nejse. nese sbehet e para...

  Te me godase nje femer ne tru
   
 5. Guest

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ku jane trute,se po e bej une zemren gur.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Nuk e du me sfungjer çekiçin, e du me Gizë qe te me lere shenje
   
 7. ere

  ere Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  sa sexy dukem me lart me ate ne dore afrohuni po ua mbajti /pf/images/graemlins/laugh.gif nejse : I wish I was with u ....
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ja po vij une po a ke Fuqi me gjujt se m dukesh si pergjumesh aty...
   
 9. ere

  ere Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  afrohu dhe shife sa fuqi kam :smash:
   
 10. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ti fus 1 poker me birra me flatmetat.
  Oshte bo zakon cdo fun jave s'merret vesh kush fito e kush humb ti gjithe llulle. /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
   
 11. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te luaj poker me parafolesin fundjaven qe vjen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  UN Afer Jam Gjithmon po ty spo te shoh Gjekundi ... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. ere

  ere Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  ngaqe je shume i gjat :rolleyes:
   
 14. Pocja

  Pocja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te tres ushqimin qe sapo hengra /pf/images/graemlins/frown.gif po me plas stomaku /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Gabim goce se un kur dal rruges me syzat qe kom shof vetem poshte . Po Vetem Lypsa shof pertoke ne mbeturina dhe vizat e rrugve ne trotuareve ...
   
 16. ere

  ere Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  qenke shpirt i vetmuar :cry:
   
 17. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  skom deshira ne ket moment...sa po jom ngrejt nga gjumi...
   
 18. Ruri

  Ruri Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  dua te qaaaaj :cry:
   
 19. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te shperbehem
   
 20. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  ... nje mbremje te qete, nje grup miqsh te ngushte, muzike e vjeter dhe njerezit qe kendojne nen ze perpara nje gote me vere te kuqe, ca poezi te zgjedhura (eh, i kam fiksim, nuk kam cfare te bej). Ca ore pa menduar asgje dhe duke shijuar keto gjerat e vogla qe te bejne te ndjehesh mire /pf/images/graemlins/smile.gif Hmmmm, shaaaa buuukuuuuuur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe