Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Gjumë.
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Gjume
   
  Dreamer likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Just me, myself and I

  FB_IMG_1498887047904.jpg
   
  Hope and Anabell like this.
 4. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  TinkerBell likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk është i nevojshëm fare xP
   
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Po thua qe din not
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Indeed :D
   
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Do na e msosh pra
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sot, siq edhe e theksova, vetëm :p
  Një herë tjetër, pse jo.
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Dhe une sdoja sot jo se nuk mesohet per nje dit her te tjera e lem
   
  TinkerBell likes this.
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  1607066_661796743855865_5019404305383568170_n.jpg
   
  Hope likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Fiq hmmmmm
   
 13. MrCool

  MrCool Oldschool

  Te jem diku ku s'me njeh njeri dhe te le nam.
   
  TinkerBell and DarkBlonde like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te bej nje dush.
   
 15. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Wait for me,im coming with u!
   
  MrCool likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... ta puth mu tek organi gjenital kete kohe te fresket qe na erdhi si dhurate...
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  uh, El@. Ma ngrite dhe mua deshiren per te qene ne plazh tani... :D

  (tema)
  te pastroja kokrriza rere :p
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe