Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nuk ke aq gje fuqi mbi veten,sa t i besh bann forumeve,se i paske edhe ne nr shumes? :p
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nuk ke aq gje fuqi mbi veten,sa t i besh bann forumeve,se i paske edhe ne nr shumes? :p
   
  h3o likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te isha me dashurine time edhe disa dite
   
 4. h3o

  h3o Papirus rex

  Te me japin te drejten te komentoj te disa tema. Qeveri e poshter. :(
   
  Balahk likes this.
 5. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  T'i lëshojn ,,vizen'' h3o sepaku per te komentuar...:)
   
  h3o likes this.
 6. h3o

  h3o Papirus rex

  Me duket se @Dreamer i eshte bere ankth chit chati. E pjeserisht e pranoj fajin. Po trimi i mire me shok shume ama. :p
   
  Balahk likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  po nuk qe trimi,ikin edhe shoket :p:p
   
  h3o likes this.
 8. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Mos t me zej gjumi jam n pritje te dickaje.
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  Te zgjohem neser mire se kam 1000 e 1 pune per te bere :/
   
  h3o, e panjohura and tropojanja like this.
 10. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Te Ju uroj nje nate te qete ...:)
   
  tropojanja, katsune and h3o like this.
 11. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Kafe buze detit Duke ndier pikat e shiut ne xhama dhe zhurmen e dallgeve te rebeluara. Hmm...
   
 12. Universal

  Universal AnonymouS

  Kujtojani here pas here njerezve qe i doni rregullat e miqesise a te dashurise, sepse me kalimin e kohes dhe rritjen e konfidences fillojne e harrojne!
   
 13. h3o

  h3o Papirus rex

  Te haj buke me burrofesko edhe mjalte.
  E pse jo ca mollatearta te ferguara. :)
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Te pushoi shiu,se na mbyti me melankoli :(
   
  h3o likes this.
 15. h3o

  h3o Papirus rex

  Deshira e momentit te pershendes melankoliket me kete kenge.

   
  Balahk likes this.
 16. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Dua nje kreher
   
 17. h3o

  h3o Papirus rex

  Nje gjilper ta fsheh ne mullar. :D
   
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  TE VRAS NJERIN..OSE JO DY ME MIRE!:D
   
  SNAP and h3o like this.
 19. h3o

  h3o Papirus rex

  Do me marr gjykim te pershpejtuar? :p
   
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Shtt ti se je i dyti :D
  Dal te vras ate te parin :):p
   
 21. h3o

  h3o Papirus rex

  Na moj se i thashe Sajme qolit qe je e rrezikshme e te qoj forcat RENEA. :p
   

Shpërndajeni këtë faqe