Dashuria e lindur ne chat

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga Tanja, 21 Feb 2003.

 1. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  oj vajz qka dome then me kte aaaa?
   
 2. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  Te lutem zoti i paregjistruar a mund te mundohesh pak me shume?... Shkruaj shqip...
   
 3. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  njerz
   
 4. Guest

  blown glass

  Glass makers were curved to their foundries blown glass. /pf/images/graemlins/frown.gif
  Glass a disk approximately 5 glass repair. O!
  Glass partially blocks uva (wavelength between 400 and 300 nm) free stained glass pattern. /pf/images/graemlins/frown.gif
  free stained glass pattern
   
 5. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  nuk ia vlen te kesh nje dashuri ne chat pasi nuk je i sigurte nqs pala tjeter eshte e sinqerte dhe ti nuk mund te jetosh gjithmone me dyshim
   
 6. DANNI_Kapedani

  DANNI_Kapedani Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  Pse sipas mendimin tuaj po egzistoka dashuria ne chat budalliqe koti mezi po gjejm ne jeten e perditshme e jo po gjejme ne chat ktu po edhe vendi ideal per me kalu kohen duhet te jete shume injorant nje mashkull ose nje femer nqs lendohet nga dashuria ne chat kete mendim kam une.
   
 7. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  MUND TE LUAJM BASHK ZEMER
   
 8. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  Varet nga loja qe do me lujt ti...ene si e lun lojen ti /pf/images/graemlins/laugh.gif!

  Mandej kaq i djegun keke ti mer berr i dheut...se l'sho robi vetin n'ket far menyre...mahe i fije /pf/images/graemlins/laugh.gif ...hajt pra ishalla e ke gjet zjarmin qe ti japi n'roftsin e duhur shpirtit tat /pf/images/graemlins/laugh.gif!
   
 9. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  nuk e dua askend
   
 10. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  e pse...?
   
 11. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  qeka lenduar njeri mer ce ngacmon dhe ti
   
 12. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  Pse mer Ja KA thy Zemren Nanjoni/NJona ne ka njel Keq e ???
   
 13. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  Dashuria ne chat si ferrari ne fshat /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. fiona20

  fiona20 Primus registratum

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  dashuria ne chat llogje kavaje si i thone..
   
 15. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  hey ji pa ja kalon
   
 16. Guest

  Re: Dashuria e lindur ne chat

  se di
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D
  Dashuri e bukur :)
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Dashuria eshte si drita e diellit, edhe ne xham te trashe ajo deperton. Ne chat apo kudo, dashuria eshte e njejte. Gjithashtu lendon po njelloj kur i vjen per ta bere. :)
   
  dr love and sweetangel86 like this.
 19. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Dashuria mund te vjen kur ne nuk e presim,ose ne chat,ose diku ne ndonje takim te papritur,ku qe ndodhemi.
   
  Hope and dr love like this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  Lexoj mendimet tuaja dhe cuditem sinqerisht! Perse chati nuk te lejoka te krijosh edhe nje lidhje? kjo pyetje lind vetvetiu apo jo. Vertet ne shumicen e rasteve ai eshte zhgenjyes pranohet por jo definitivisht i tille. mbase forumi eshte pak me serioz do te thoja une pasi nje njeriu ketu mund tja njohesh boten ende me mire nga postimet e tij dhe pastaj te ndermarresh hapat e duhur plot zgjuarsi.
  Gjithsesi kurre mos thuaj kurre.
   
  mirdita and dr love like this.

Shpërndajeni këtë faqe