Cila eshte ajo gje qe nuk mund te rrime dot pa të?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Sweety el, 1 Jul 2011.

 1. E_B_@

  E_B_@ Primus registratum

  Kurse une nuk rri dot pa vellain tim,babin tim dhe mamin tim.
   
 2. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  nuk mundem te rri pa pir ndonjehere ndonje kafe
   
  Sonia007 likes this.
 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

  P.sh ti Rrezart ate qe te duan thjesht te duan,te rrespektojn nuk te len vetem ne gjerat te mirat dhe te kqijat qe i ka jeta kjo pra esht
   
  Sonia007 and Iliro Dardan like this.
 4. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ti Elona apo mund te klikosh dhe tek temat e tjera nuk esht vetem tema Psikologjia
   
  Sonia007 likes this.
 5. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Pse ke ndonje problem me Elonen?
   
 6. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo nuk kam asnje problem me te
   
 7. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  epo thashe se mos kishe ndonje problem.
   
 8. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Kam une pse?
   
  mirdita likes this.
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo un nuk kam me asnje njeri problem
   
  joetisti_ and Sonia007 like this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  pa pc edhe tel
   
  Sonia007 likes this.
 11. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Cila eshte ajo gjeja me te cilen ti nuk mund te rrije?
  Per mua eshte familja ime.
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Dhe per mua familja ime dhe njerzit qe i dua me gjith zemer
   
 13. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Lum si ty.
   
  mirdita likes this.
 14. abs

  abs nuk e di...

  pse familja GJE eshte?

  :ndihme:
   
  Wise and Sonia007 like this.
 15. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo nuk esht gje por e perfshin ashtu te teren,nuk e di sa me kupton
   
  Sonia007 likes this.
 16. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  o
   
 17. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Kurse une nuk mund te rri dot pa familjen time qe i dua shume fare.
   
  Sonia007 likes this.
 18. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Per mua eshte vetem familja ime.
   
  Romantik likes this.
 19. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  pa internet e pa cigare
   
 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Ajri.
   

Shpërndajeni këtë faqe