Cila eshte ajo gje qe nuk mund te rrime dot pa të?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Sweety el, 1 Jul 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Cila eshte ajo gje qe nuk mund te rrime dot pa të?
   
 2. Sekreti

  Sekreti Forumium praecox

  vedi
   
  abs likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kush????
   
 4. Sekreti

  Sekreti Forumium praecox

  vetvetja, qe perkthehet:
  smund te jem fallco
   
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kjo eshte normale por dicka tjeter.....qe nuk rrini ju dot pa te???
   
 6. Sekreti

  Sekreti Forumium praecox

  hmmm...nje person qe eshte gjithcka per mu.
   
  Sweety likes this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per mua gjeja qe nuk mud te rri dot pa te eshte familja ne radhe te pare pastaj vijne shoqeria dhe dashuria ime.....
   
 8. abs

  abs nuk e di...

  gjithashtu :D
   
 9. Sekreti

  Sekreti Forumium praecox

  nji mendje na dy... a tu mu ba marak
   
  Sweety likes this.
 10. abs

  abs nuk e di...

  p.s. dhe pa buzkuqin nuk rri dot :D

  Bachelorette Party sonte, Megg s'duhet te mungosh ;)
   
  Megg and Sweety el like this.
 11. Brisilda

  Brisilda Primus registratum

  gjeja qe un pa te cilen nuk mund te jetoja eshte familja ime dhe pastaj....jeta ime ,shoqeria etj....
   
  Sweety likes this.
 12. abs

  abs nuk e di...

  huh gjeja pa te cilen...:rolleyes:
   
 13. хенри агарай

  хенри агарай Primus registratum

  of course love!
   
 14. abs

  abs nuk e di...

  Me too!
   
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  Mmmm....Cila eshte ajo gje PA TE CILEN sjetojme dot..do kishte qen perfect titulli i temes : sweety :p
  Mmm...pastaj ...@Sekreti...ashtu si ti mendoj ene una` :D
  @Abss...:oops:e paskam humb party-n ,,kshu ndodh kur nuk lexon temat e Sweety :D
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Une nuk jetoj dot pa telefonin tim iphone 4.se nderroj me askend.
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me ASKEND???? Booo sa materialista jan ba dyrnjaja...:p
   
  Sonia007 likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ne kuptim figurativ lolita.
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D Qe dmth se iphone-i yt i dashtun ben te mundur te komunikosh me njerezit qe i do...mm e kuptova :p :D
   
 20. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  perse ke do ti?
   

Shpërndajeni këtë faqe