Faqe e re Chat Shqip

Diskutime tek 'Njofto faqen tende' filluar nga WORLD, 24 Sep 2019.

 1. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  www.caplini.nl & www.apoloniaweb.tk
  U ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
  Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
  Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
   

Shpërndajeni këtë faqe