Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Universal, 26 Jul 2015.

 1. Johana

  Johana Forumium praecox

  Prandaj dhe kemi kater stine apo jo Frank?

  Pandryshueshmerisht te ndryshueshme.

  JC
   
  Frank likes this.
 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Jo plotesisht dakord sepse me ngrohjen globale pandryshueshmeria ka filluar te ndryshoje :p
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum  Pervec Universal dhe Hermetica , te gjithe te tjeret, permendur me siper jane TE PAPELYESHEM.  Eleonore
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Ndryshueshmerisht e pandryshueshme.

  Eleonore
   

Shpërndajeni këtë faqe