Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Universal, 26 Jul 2015.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Po pres te Lexoj listen e zeze, nga njerez te zinj :D

  Gjithashtu prerjen e kokes , qe te ulim flamurin gjys shtize :D

  - Dreamer , I ke Rene ne te :p

  Ps... I'm keeping my eyes open, for the staff only .. This time :p
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E habitshme ..Ne fakt se si kan gjithe kete 'DURIM' nervash e sa hyjne ne forum direkt duan te bejn 'te shkathten 'te zgjuaren' inteligjenten'...
  Ncncncnc....
   
  DarkBlonde likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Born -fast & furious -:D
   
 4. Universal

  Universal AnonymouS

  Permbahuni temes dhe jeni mendimet ne kolektiv sepse e tille eshte hapur tema.

  Faleminderit. :)
   
  -Zana- likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  I don't care Zana per mendimet e tua ndaj personit tim..;)
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire duken ne pergjithsi, ka pas ca kokrra po koha i ka larguar... nejse
   
 7. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  edituar - pa ofendime
   
  Last edited by a moderator: 31 Aug 2015
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Grindavece por e embel :p
   
  -Zana- likes this.
 9. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Pozitivja dhe negativja gjithmonë shkojnë bashkë... Të gjith kanë veçantinë e tyre, të gjith janë ata që jan, dhe duhen pranuar ashtu siç janë, kjo është e bukura e Forumit në veçanti dhe e Botës në përgjithsi! Respekt të gjithve!
   
  Sweety el, -Zana- and ShKoDRaN_PuRo like this.
 10. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Nuk kam pas kohe ti ndjek postimet e te gjitheve,edhe pse duket qe nuk eshte ndonje numer i madh i antareve aktiv....(jam une qe nuk aktive )keshtu qe nuk kam ndonje opinion konkret.
  Gjithesesi me aq sa kam lexuar kalimthi kam nje pershtypje pozitive,shumica duken te mireinformuar dhe te maturuar...dy gjerat me kryesore qe i japin rendesin dhe vleren debatit/diskutimit...
   
  Universal and Al-Punk like this.
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Shko edito stafin tend , dhe mesoju qysh te sillen - kulturoji, qe gjoksi I tjetres eshte I tjetres .. Dhe nuk duhet sjellur ne debate .

  Tani edhe nje here , per stafin .. Jeni per te ardhur keq.
   
  hurtlocker, Agjenti_007 and Hektor12 like this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mos u merzit ske pare gje akoma... kane qen me keq
   
  -Zana- likes this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I kam ndare ne dy kuti,bardhe e zi.
  normalisht,e bardha peshon me shume,por edhe e zeza nuk eshte pa gje.
   
  Hektor12 likes this.
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ahhh sa te padjallezuar qe jeni... kane qene ca kukuthe ketu qe lere fare
   
 15. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Trego pak trego, ndaj eshte aq i ngordhur ky forum per faj te stafit
   
  hurtlocker likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po varia spara kam qejf te flas pas kraheve... kane ik i largoi koha. Ilaci me i mire ai ... nejse po benin edhe maniakun ... dukej qe kishin mangesi ... sa tu pergjigjej nje femer direkt ua lypnin ne pv ... dhe huqeshin siku ishin koka. Do kisha qejf te hynin tani po akan cjapin dhe i largon koha
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Haha kaq merak e ke ... ashtu ishin nja dy i kam taku perballe gek mek sbenin dot. Sikur ua kish ngrene gjuhen nacja
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 19. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  MIRE-
  - dreamer- menaxhues i mire i njerezve
  - liza- ka emrin e plakes teme...skam ka dreqin e coj :)
  - hermetica- sepse eshte hermetike :)
  - mirabel- di te bej rremuje me elegance
  - zana- and u ask me why she??? ;)

  KEQ-
  - misterious man- manjak obsesiv kompulsiv, urren femrat perfshi edhe te emen. qnedrimi fodull dhe bigot qe ka ndaj femrave te jep nje panorame te qarte te traumave familjare, mungeses se respektit (besoj i mire justifikuar) per fermat e familjes tij, i paqendrueshem psikoemotivisht, dhe burracak pa shtylle kurrizore
  - balakh- e rren mendja se alma 95 do ja jape....i sugjeroj nje luber te shkrimtarit te madh francez alphonse dode per meshkujt qe behen konja e nje tipi femre qe per edukaten qe em karakterizon nuk po perdor termat e sakte per ta pershkruar
  - alma 95- materialiste e ceket, potencialisht abuzuese alkoli dhe substancash, per nje pal kepuce firmate eshte ne gjendje te vrase nje njeri.... leri me tjerat
  - moderatorin qe ka ber qe un te hyj me shum veshtiresi ne forum qe postimet te me hapen keq e shuuume ngadale qe me ekt rast ja ...pershendes...ok e kupton vete
  - hurtlocker- qe humb koh kot ne ket forum leshi
   
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  isha betuar qe t'ju injoroja totalisht por po ju kthej edhe njehere pergjigje.

  Ju jeni aq aut sa nuk arrini te kuptoni te lypuren me respektin ndaj femres.

  Nese nuk e paskeni kuptuar,po ju a them une,ajo c'ka une kam ndaj @Almaa'95 eshte vetem respekt,vlersim.
  dhe fakti qe kam reaguar eshte sepse ju e keni ofenduar me fjalorin me banal te mundshem.
  asaj nuk i mbeti ta mbroj une sepse ajo eshte e zonja te beje balle edhe 10 si puna juaj,por vete nuk kam dashur te heshte para neperkembjes se nje femre.
  aq me shume kur as nuk ja ke fare fare idene se si mund te jete ajo femer.
  nuk mund te gjykosh/ofendosh nje femer vetem sepse ja mbane xhepi te bleje kepuce 200 euro.

  Para se te flisni,ofendoni jini i sigurt qe ajo/ai jane te tille.
  por edhe sikur te jene te tille,prape nuk keni aspak te drejte te gjykoni,ofendoni sepse cdo njeri zgjedh vete menyren se si do te jetoj.
  jemi ne demokraci edhe askush nuk na mohon lirin e zgjedhjes,si per mire edhe per keq.
  keshtu qe askush nuk ka te drejten te gjykoj ofendoj per zgjedhjen qe ben tjetri.

  Jeni i qart,qe nuk e kam aspak po aspak tendencen per t'ja lypur asajt dhe asnjeres ne forum?

  Ne forum nuk jam futur kurre me idene per te gjuajtur femra.
  por kur ju niseni te me gjykoni mua,mbase merrni shembullin e vetes tuaj,qe po te shikoni nje femer on,me vrap tu flisni,e t'ja lypni.
  edhe kur ju refuzon,e perkufizoni me fjalor ordiner.
  tamam si ajo shprehja,kur nuk e arrin,kur ju refuzon nje femer,i vendos nje K mbi ate.


  Une ne forum futem thjesht sepse ky forum leshi qe e quani ju,me pelqen.

  Me pelqen me shume se çdo forum tjeter.

  Sepse ka shume me shume gjera,edhe eshte shume shume i thjesht per tu perdorur.
  sepse shkurt shqip eshte per njerezit me etike komunikimi.
  kjo eshte sipas optikes time.
  por per ju qe ju lane nje muaj jasht,edhe u kthyet prape eshte forum leshi.
  eshte edhe nje shprehje tjeter,por nuk po e them.
  edhe habitem qe ju lejojn ju akoma ta frekuentoni albforumin.
   
  Last edited: 1 Oct 2015
  Almaa'95 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe