Cfare mendimi keni per anetaret e forumit.

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Universal, 26 Jul 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Pershendetje!

  U be kohe e gjate ne forum,e me patjeter c'do kush prej nese ka krijuar nje ikone per keto nga anetaret e forumit.
  Jeni te lutur te postoni dicka rreth tyre ne sasi mendimesh per x anetare,qofshin negative pozitive,reshtojini te gjitha ne nje postim te vetem.

  Bashkebisedim te kendshem :)
   
 2. Universal

  Universal AnonymouS

  E filloj un i pari :

  Al Punk Do ta krahasoja me nje fornitor informacionesh shume te rendesishme. :)

  Thamina pasionale, e embel, e dashuruar me gjithcka, inteligjente..

  gurax poston rralle por djale me shume intelekt!

  Joetisti_ di te sillet me nje femer,shpirterisht e moralisht..

  Lisa Me pelqejne mendimet e saj dhe vendosmeria qe ka.

  Zana me pelqen menyra e saj ne te folur dhe mendimet qe ka, me duket vajze e maturuar dhe intelligjente.

  ErmiraAl
  e thjesht dhe shume e dashur. :)
   
  Sweety el and joetisti_ like this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Ja ta them une
  ky Dreamer i bezdisshem i padurueshem fare, shume problematik :p
   
  Solaris and Dreamer like this.
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Per stafin :

  Jane per te ardhur keq , burokraci/arrogance & injorance ne kulm.

  Nuk mbulohet shiti me pee burra , Vetem ju Shqiptaret Jeni te afte ta mendoni qe e beni dicka te tille.
   
  hurtlocker likes this.
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Vetem per cunat kjo! Jo per gocat ne staf besoj :)
   
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Burra I konsideroj edhe ato ne k'te rast .. Meqe Kane shotgun ne dore ;)
   
  Eléonoré and hurtlocker like this.
 7. Universal

  Universal AnonymouS

  Faleminderit qe jeni gjithmon kritik ndaj nesh,kjo na ben te punojme me fort e re permiresohemi edhe me shume.
  Gjith te mirat! :)
   
  Sweety el likes this.
 8. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  kam disa ide por do i shtjelloj kur te kem nerva :p
   
  Balahk likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Vallai per njerin kam super mendime negative,por spo i them se kam frike se ofendohet,se nuk i pelqen mendimet bruto,i do me llustra.
  eshte delikati madh,ofendohet kur mendime thuhen ashtu si ndihen ;)

  Keshtu qe nuk po shprehem fare,se eshte edhe i "perkedheluri" forumit
  E me bejn naj ban kot :D
   
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Shpresoj te shikoj progress, dhe jo thjeshte fjale :)
  ... Staff, s'do te thote qe te rrijne tere diten me hu ne dore :p
   
  Universal likes this.
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ehhh , feeling zhgenjyes. :p

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 26 Aug 2015
  Hope, Dreamer, gurax and 3 others like this.
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  ha ha .. e pra hermetica :hot: :p
   
  Eléonoré and Solaris like this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Personalisht me pelqejne qe te gjithe.
  Debatet, polemikat ose ankesat jane normale ne nje Forum dhe kjo e ben edhe me interesant ate.
  Ka lezet kur shikon @Al-Punk me ate foton e profilit :D ose @gurax tek shpjegon per universe paralele, @Aki qe flet per Star Wars me aq passion, @Alephh qe jep leksione Gjuhe Shqipe, @hermetica tek poston shkrimet e saj plot dashuri,@El@ qe pasditeve kalon ne Dj Console:p @Lisa qe lyen fotot me furce qe te mos dallohet fytyra :D, @joetisti_ qe bie cope pas gocave,@Hope qe nderron statusin e profilit 4 here ne dite me poezi dashurie si Pablo Neruda:), @Almaa'95 qe poston cantat e saja te bukura @Balahk tek perqapuf @Lisa, @-Zana- n qe tregon koleksionin e ri te Victoria's Secret :p ,@Timi qe qan hallet e IRCD :p, @tropojanja qe sa her vje tek tema "thuaj nje fjale" i thote nga 4+,@Aldo qe ankohet per abuzime :D:D,hmmm tjeter @hurtlocker qe meson antaret te bejne qitje ne poligon :D etj etj se ka shumeAhh po, @Universal qe shlyen ndonje koment tek tuk(shaka),dhe te gjithe anetaret e tjere qe spo me kujtohen per momentin.
  Jeni Fantastike !!
   
  Sweety el, Solaris, Hope and 2 others like this.
 14. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Dreamer e meritoi me prova konkrete titullin se eshte personi me i pershtatshem per "Ambasador i Njerezimit" gjate misionit "Voyager 3000". :p
   
  -Zana- and Dreamer like this.
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  hahahahahahahah
  Dreamer for ambasador :D
   
  Dreamer likes this.
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E kuptova se ku e keni hallin ju :D
  Sme doni me ne Forum por jashte sistemit tone diellor :D
   
  Lisa and Al-Punk like this.
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  shko shiko atje exoplanetet e zgjidhe nje, te coj une me anijen time kozmike kur te duash :D
   
  Dreamer likes this.
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Lisa - e vetmja qe i jam afruar qe ne fillim e ndajme akoma te njejtin respekt/mirkuptim sot e kesaj dite.

  Balahk - Me eshte bere si vellai i madh ketu ne forum, gjithmone me qendron afer, dhe gjithmone ndajme te njejtat mendime ne cdo teme.

  Rimseb10 - ca te them, eshte ajo gjeja besdisshme qe ma mbush chatin plot e me lodh koken por ka lezetin e tij dhe ai, ndonjehere.

  Kenthed - i vetmi person qe skam debatuar kurre, tani qe e mendoj si me ka shpetuar nje here :p

  Mirabel - Tip.. por sic me erdhi ashtu furishem po ashtu dhe me iku nga qejfi.

  Dreamer - ska per cfare te flas tjeter pervec cantave te mia, pasi qe ne fillim i prishi gjerat e sme njohu dot, rendesi ka qe ka Gusto t pakten.

  Joetisti - Tmerr, ai me ato shprehjet e veta.. Por me mua gjithmone diti te mbante ate distancen e caktuar. S'i kaloi kurre caqet.

  Agimi40 - I embel, me llastonte shume.. Kishin lezet mbremjet me te ne Forum. Uroj te jete mire :)

  Krimi nAksion - se mesoj kurre qe une nuk e perdor chatin :p dhe pastaj me akuzon per mendjemadhesi..

  Mysterious Man - Me ka ndryshuar 100% mendimi per te. Pozitivisht kuptohet :)

  Scadarsko - ahahahah Krahu im i Djathte. lol, me acaronte gjithmone kur me thoshte je e vogel.. Ishte shume cun i mire.

  Kam dhe nje liste tjeter pastaj... Listen e Zeze...por po e le me kaq me mire :p
   
  Lisa and Dreamer like this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  @Dreamer here tjeter do pres koken sic bejne te gjithe ketu jo ta lyej me boje :p:p
   
  Hope and Dreamer like this.
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Shkruajtur me zemër të mire! Një formë e fuqishme e përjetimit të Katarsis!
   
  Universal, -Zana- and Dreamer like this.

Shpërndajeni këtë faqe