Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga ujku81, 17 Jan 2006.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Bashkim germash.
   
 2. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  :p :p

  ketu aty,.....

  sa per temen, ky me ka ardh ..kete kam vene . Asgje sme lidh lol
   
 3. K1NGU

  K1NGU Primus registratum

  K1NGU Thjesht King ;p Nick Tj ( DeaDSilence ) Dmth * Vdekje Heshtur * Nick I Mare Nga Film Horror Dead Silence.. :p Per Me Teper Informacione Kaloni Ke Gjendja Civile xD
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  TinkerBell=Tringëllimë! Filmi me të cilin jam rritur(e shikoj edhe tani) :p Është një zanë e vogël,çik nevrike dhe xheloze,por shumë e dashur.Që ka dhe atë pluhurin e zanës,që të bën të fluturosh.....
   
  gurax and Dreamer like this.
 5. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Artisa = Art :)
   
  Almaa'95 and TinkerBell like this.
 6. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un Pas disa Nick si pershembull Anjeza-studentja- e mbaja per chat ua coptoja zemren net.adim hahaah
   

Shpërndajeni këtë faqe