Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga ujku81, 17 Jan 2006.

 1. xinxer

  xinxer Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Nje person shume i dashur per mua, me therret me kete epitet...
   
 2. PUPA

  PUPA Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  ktu ne itali nje vajze te mir dhe te bukur i thojn PUPA psh (ueila che bella pupa) jo qe i bej qefin vetes po me pelqen fjala se si tingellon PUPA.. ju meshkujt mund ta vini PUPO.. [​IMG]
   
 3. ArmageddoN

  ArmageddoN »¡« PòWêΓeD ßÿ sÿÑd┌σm »!«

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Me Ja Gjet Kuptimin Nick-ut Tim Thjesht Perkthejeni Ne Shqip. [​IMG]
   
 4. AjSi

  AjSi Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  akull sepse me pelqen shume akulli [​IMG]
   
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  sweety-sepse me pelqejne embelsirat.
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Emri im :D
   
  joetisti_ likes this.
 7. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  nemesis e kisha marre nga "Resident Evil 3", nje loje horror per playstation nga Capcom qe me pelqyer jashtzakonisht.
  Wii...nuk kerkon komente te teperta :D
   
  joetisti_, Sweety el and Megg like this.
 8.  
 9. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Gangsterja-tregon force dhe qellim qe i vura vetes per te cilen s do te kthej koken pas dhe as qe do te mendoj per ato kujtime qe te marrin shpirtin.Si dhe per tu treguar se kush jam ne te vertete e jo ajo qe shohin.
   
  Sweety el and Narkomane like this.
 10. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  thjesht 1 nickname sjam nrealitet kshu
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  scadarsko do thote shkodran origjine scadar qyteti shkoders ne serbisht!
   
  joetisti_ likes this.
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hmmm..ka te beje me tiparet e mia !!
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Qe te gjithe jemi njerez e secili nga ne eshte Unik !!
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Liora , I have light.
  Unë kam dritë.
  ---

  Jam në mision , në një stad më të avancuarr psikologjik,të çoj botën përpara përmes iluminimit dhe ndriçimit të mendjeve të mbyllura. :p

  (Joke)
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjetje e bukur. Suksese ne mision :)
  (tema) jo-etist. Jam bir i jo-se. Them jo te sigurt. Por do te thote edhe se jam i vendosur ne ate qe them.
   
  Dreamer and Lisa like this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une,nje ngatarrim germash :)
   
 17. Universal

  Universal AnonymouS

  nuk ka ndonje kuptim teper mistik por me pelqen te jem i gjithanshem ne shume fusha.
   
  Sweety el and Al-Punk like this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  identiteti im ne menyre te ngaterruar
   
  Dreamer and Lisa like this.
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ne Spanish, Alma = Shpirt.
  Dhe une e vura me kuptimin qe jam si shpirt lol

  Ky eshte emri nje personi shume te dashur per mua. E adhuroj si emer, ndaj e vura..
   
  Al-Punk, joetisti_ and Dreamer like this.
 20. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  Nje emer kosovar
  mbeti fiksim dhe e vura
   
  Al-Punk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe