Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga albavina, 10 Feb 2004.

 1. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Kishte lezet re e te vetmit qe benin e shkoshin ku tu thoja :p ahhhhh u plakme ste Nigjo kush sot :p
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  e kooperatives eee se privat nuk kishte...
   
  Hektor12 likes this.
 3. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Kisha si koprative ashtu Edhe privat Deri ne 98//99 qe morme rruget
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  qashtu bre ....po masanej kecat ku i le masi qe ike n mal aaa ..... eh ma shoku thjesht per humor se n femijeri dikur cdo gje ishte origjinale,ndesa sot femija lind me tel ndore tuj ba chatt me dashnore ,e ne dikur sdinim qa asht ajo fjal..
   
 5. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Ahahahah si puna jote eeee :p
   
  scadarsko likes this.
 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Skam pasur ndonjeher femijeri un
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Si shpjegohet kjo?
  une ne femijeri do kerkoja sot nga mesuesit dhe drejtori i shkolles artistike dhe muzikes prenk jakova shkoder,te me kerkonin falje publike kur ato dikur me konsideronin si TITIST I VOGEL!nuk me lejonin te hyja ne shkolle me rroba ku kishte shenja flamuri apo symbole jugo.me benin te peshtyja camcakizin qe babi mi sillte at kohe nga Titograd.Se di por gjithmon kam ket nerv dhe kurr sdo e harroj...menyren se si trajtoheshim nga sistemi paranojak ,por kurre nuk arritnin te na mekembnin s ekishin nevoj per ne se te gjithe minoritaret JUGO ,ishin te arsimuar intelektual ushtarak te zote e deri drejtonim komitete partie ne rrethe e ps ejo deri ne byro politike,por prap heqjet e e ndryshimet e mbiemrave ishin model ateher.
   
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Gjithcka me se shumti naiviteti e lumturia e te mos dituri shume gjera ....
  Kam pasur femijeri te mbrekullueshme me mungon gjithcka...
   
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Kam qene brezi fundit qe luaja me llac, kisha kembet e pergjakura dhe buken me gjalp e ndaja me shoqet!
  Sot nese i flet nje femije per "Hapa-Dollapa" te pergjigjet, "Wow loje fantastike ku mund ta shkarkoj"
   
  Lisa likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Shoket, dhe shoqet e pallatit qe luanim ne tymin e oborrit.
   
  Almaa'95 likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Një shoqe.
  Gjithë kohën që kaloja me të, lojrat që bënim, ditari jonë i përbashkët që e kam edhe sot...
  Më mungojnë përqafimet, zënkat, më mungon ajo. :)
   
  Artin likes this.
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Cdo gje...:)
   
 13. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  mbaj mend rrugicat e lagjes kur ishim femi hynin neper bace duke vjedh kumlla.qershia fic rrush cdo gje qi kishin ato..cte benin ,si femi pallatesh :p
   
  TinkerBell likes this.
 14. katsune

  katsune cherry blossom

  edhe une mbaja nje ditar te perbashket me nje shoqe. por kur rruget tona u ndane (fizikisht) vendosem ta digjnim. :)
   
  TinkerBell likes this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Ajo buka me gjalp e sheqer lart :D
  E nje kac me mjaftonte se hanim si lagje:D
   
 16. Aki

  Aki Paint It Black

  Hmmm zivotinsko carstvo ^_^
   
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Shqip o filozofe:p
   
 18. MrCool

  MrCool Oldschool

  C'na ngacmoni me kesi temash dhe ju... Kini pak meshire :p
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  Ne fakt kshu quhen, jane ca cokollata te Kras, kompani e Koracise kjo, qe kishte foto me kafshe e benim album si kopsht zoologjik pastaj :D
   
  TinkerBell likes this.
 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  Aki ka akoma nese te ka marre malli... Dhe shija po e njejta

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   

Shpërndajeni këtë faqe