Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga albavina, 10 Feb 2004.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Asgje dhe shume gjera
   
 2. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Ikja ne fshat tek gjyshja :( ufff sa me mungon dhe ato manat qe i beja te vdekur ne peme :)
   
  Hektor12 likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  manat besoj aty duhet te jene akoma :p
   
  Amour likes this.
 4. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Po po atje jane, vetem se shtepia eshte shitur :)
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  meqe qenkan akoma,shko e beju nje vizite,apo s'eshte dhe vakti manave tani :p vetem ne peme mos hip se nuk je me ajo vajza vogel qe i bente te vdekur ne peme :p :p dhe kam frike se bie pastaj :p
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mua shume gjera dhe asgje nganjehere me mendje kthehem ne femije perseri ...
   
  Balahk likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Shume jena rrit si n shqiperin e dikurshme dihet, fukaralleku kudo ishte..... Na mungonin lodrat, loznim me nje top llastiku nishgoma durresi, sandale gome pffff cfar teme keni hap.ka patur femije qe jane rrit me uje e sheqer e sot jane shumica prinder te mire japin gjithcka qe femijet e tyre te mos jeton mangesit qe alto kane provuar.ka dhe nga ato qe kane harru vuajtjet, dhe sot hiqen si nr1.
   
  Balahk likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po vertet kemi pasur shume mangesi por kemi qene te lumtur.sh
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Femijet te lumtur gjitmon ndihen, deri nje dite kur t kuptojn jeten sa e veshtire eshte.
   
  Balahk likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  ... Bota e femijes ;)
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Bota me rrota thone femijet....
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ecjet kembezbathur ne fushe, koha kur mblidhja me shoqet manafera.. pale pale kur i shtypnim edhe me lengun e tyre lyenim gishat :giggle:
   
  Dreamer likes this.
 13. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Femijeria...kenaqesia e te qenit femije...
   
 14. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  kur benim nje cope me gjalp e max me cik recel e dilshin e hanim ne rrugee :p:p
   
 15. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Prap e bej kete cdo te diele... :) Jo rrugeve, por ne Ballkon
   
  scadarsko likes this.
 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Jo ne rruge kur dilshim me loze hapa dollapa ose rrasa vija :(:(
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  A ta kafshote kush buken?se mua sa her ma hanin ose me binte n toke....
   
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Shume gjera, por mbi te gjitha grupi i femijerise.... Kam kaluar femijeri interesante, shume te bukur.. kam qene shume capkene :)
   
 19. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Kecatttttt
   
  scadarsko and Dreamer like this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hhahahahahhahahahahah sikur ta dija :D
   

Shpërndajeni këtë faqe