Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjestet me intensitet te ngjeshur te nje vajze, sado te mirekontrolluara, qe te me terhiqte vemendjen e ta shijha. Une shkarazi e pashe dhe ishte vertet shume e mire.

  Ajo e sigurt se do te lija mendjen per te po ta shihja, se si duket padashur jam dukur indiferent, insistoi sa me ne fund e pashe mire, dhe ajo u qetesua. Por u shqetesova une !
   
 2. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Dielli!
   
  joetisti_ and Aimilius like this.
 3. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Edhe mua
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sot nuk buzeqesha, vetem u eksitova duke pare vajzat teksa buzeqeshnin... (shyqyr qe s'na pyet dikush "cfare ju beri te qani sot") [jo per faktin se buzeqeshnin, u eksitova :) Sepse jane dhe vishen teper seksi]
   
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpeg
  Hahahahaha!
   
  Hektor12 likes this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nje bisede e shkurter nja 50 min me nje nr privat
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  :hidhu: :hidhu: :hidhu:

   
  Hope likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une s'kuptova asgje nga keto siper. Fusni edhe ndonje sqarim apo perkthim per cka vini :)

  Mua te buzeqesh me beri Tinker me ate foton si vampir qe kishte vene... Uuuu, dhe sa frike. Madje edhe nga vetja me erdhi frike :p
   
  TinkerBell likes this.
 9. Aki

  Aki Paint It Black

  Kjo me shkriu fare :)

   
 10. MrCool

  MrCool Oldschool


  Ma gjej kete dentistin se ky ta rregullonka dhembin pa e ndier fare.. :p

  Car njishi pz :D
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu propuzu njana dje ma n'fund i thash jo jam zan sonte lol
   
  TinkerBell likes this.
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 13. Aki

  Aki Paint It Black

  Ia pae edhe ato tjerat?
  Un them ta bejm dhenderr, ka edhe vend ku tpunoje :p
   
  Hope and MrCool like this.
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jah kjo @Aki qe me del kunder :D
   
  Aki likes this.
 15. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  ironit e dikujt :d
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje kenaqesidhenie e munguar...
   
 17. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  - Ai : Si do të njoh un ty kur të takohemi ?
  .
  - Ajo : Jam 1.70 e gjatë 55 kg , Po un ty ?
  .
  - Ai : Un do jem ai çuni me metër e peshore në dorë.
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Hic asgje ,po hic fare
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  U be e gjalle me ne fund... T'ja caj ballin t'ja caj :p
   

Shpërndajeni këtë faqe