Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Është gjëja parë që na është sygjeruar! Të falenderoj Broken_Smile :) Kujtoja që problemi është vetëm tek unë,mezi po arrij t'i fiksoj gjërat : / por qënka çështje kohe kjo dmth,duhet praktikuar e pastaj fiksuar njëhere e mirë! Të përshëndes ( :
   
  katsune likes this.
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kur e pashe veten ne pasqyre sot ne mengjes, pervec nje dobesimi qe ka ardhur si rezultat i mungeses se oreksit, nuk vura re ndonje gje te jashtezakonshme ose te vecante. Nje krehje e flokeve, larja e fytyres dhe e dhembeve ishte e mjaftueshme. Megjithate perpara se te nisesha ne supermarket, harrova te hidhja nje veshtrim te fundit ne pasqyre. Per cudine me te madhe, vemendja qe po terhiqja me beri te mendoj se ndoshta me kishte «hipur nuri» (nuk e di nese e perdorni si shprehje). Kthehem ne shtepi dhe filloj te sistemoj ushqimet e blera. Kur futem ne tualet dhe hedh veshtrimin ne pasqyre, shtanga, nuk dija cfare te beja te qaja apo te qeshja. Vendosa te bej kete te fundit. Perpara se te nisesha ne supermarket, kisha ngrene nje domate te palare. Etiketen e kisha ngjitur ne lule te ballit, midis dy vetullave. Si nuk pati njeri te me thoshte nje fjale.
   
  gurax and Hope like this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  image.jpeg

  Kto lloj bisedash .. Ka dhe me keq hahahaha
   
  Eléonoré, TinkerBell and Hope like this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  No today just sad all day
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1478605341888.jpg ^_^
   
  Eléonoré and Hope like this.
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nje romun I tham mbjer pistonat ai bjen filtrat lol
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  asgje, si gjithmone, por me mire asgje, se asgje fare. Gjithsesi, buzeqesha :)
   
 8. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Shortly before dawn Jesus went out to them, walking on the lake. When the disciples saw him walking on the lake, they were terrified. “It’s a ghost,” they said, and cried out in fear.
  But Jesus immediately said to them: “Take courage! It is I. Don’t be afraid.”
  -- Mateu, 25-27

  [​IMG]
   
 9. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Catalina
   
 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Në çfarë viti je në gjimnaz?

  Ndërkohë që po mbaroj të larten.
   
  joetisti_, katsune and TinkerBell like this.
 11. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nje Qen (Trajta e pashquar) - Qeni (Trajta e shquar)

  Qenie Njerezore.

  Foljet me te rendesishme: Me QENE dhe Me PASE!

  Te jesh nje Qen (kafsha) nuk do te thote te jesh QENI.
  Plus:
  Te kesh nje qen nuk do te thote te jesh qeni.
  Une kam QENIN.
   
  TinkerBell likes this.
 12. katsune

  katsune cherry blossom

   
  TinkerBell and gurax like this.
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  1 QEN eshte trajte e SHQUAR.
  Qeni eshte e pashquar.
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i shquar apo i pashquar, qeni te shqyen po te jete i tebuar dhe nje gjilpere ben pune, edhe po qe se nuk eshte i terbuar, mjafton nje shkelm t'i japesh dhe ta shohesh si terbohet :p

  (tema) kur po kthehesha ne shtepi, qe te mos me vinte zor se kushedi kur me shihte, ngaqe nuk permbaja dot te dridhuren e lehte te buzeve nga i ftohti, mundohesha ta "konvertoja" ne buzeqeshje. I ftohti :)
   
 15. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Gjeta nje iphone dhe ja ktheva te zotit
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje takim, kurse biseda, jo. Vetem per te qeshur :( :).
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  buzet e qeshura te nje vajze.
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black  Freedoooooooooooom, me shkriu :D
   
 20. Hope

  Hope dans ton coeur


  Me lot hahahahahaha
   

Shpërndajeni këtë faqe