C'far do beni sonte??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga leonora, 25 Feb 2004.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me d*re... i rashe mbreme... Sonte... s'e di, ndoshta prape...
   
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gjumë gjumë dhe vetëm gjumë :D Që tani madje.
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po shof milanin fck
   

Shpërndajeni këtë faqe