C'far do beni sonte??

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga leonora, 25 Feb 2004.

 1. leonora

  leonora Primus registratum

  C'far do beni sonte??

  Do te doja te dija nga do ja mbani sonte?
  Do delni? N,s po nga do shkoni?!
  Apo do rrini shpi? Po me c'fare do merreni?!
   
 2. blabla

  blabla Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  Nqs, arrij te dal nga puna ka ora 5pm...do shkoj shpi e do ja fus gjumit deri neser mgjes!!!
   
 3. alma-milano

  alma-milano Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  Sonte me kan ftu per darke!
  Shkoj te caffe real.............a don me ardh kush??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  Nuk em mer ti..... e di une /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 5. alma-milano

  alma-milano Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  te kam ftu 10000000000000 her e nuk ke ardh!po a te meti hatri moj naqe??kur don me dal vetem nji zile me ço!
   
 6. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: C'far do beni sonte??

  Do :book:
   
 7. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  do mesoj /pf/images/graemlins/frown.gif
  domani mi interroga :cry:
   
 8. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  in boca al luppo albavina :thumbsup:

  su@mo akoma me sezon moj :confused:

  un sonte do mendoj :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  grazie flobo /pf/images/graemlins/smile.gif
  a te buona riflessione /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  glazie :kiss: sdo flej as sonte mduket /pf/images/graemlins/frown.gif di ndonjeri ndonje ilac per pagjumesine :rolleyes:
   
 11. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  /pf/images/graemlins/laugh.gif po kaq ne hall ke rene ti o cun sa qe ste ze gjumi naten? :confused:
  pi nja 2-3 tasa kamomil
   
 12. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  kam pi kafe turke bashke me caj mali po ska bo efekt /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif tani hall jo, po aty afer...probleme ndjenjash :shrug:
   
 13. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  /pf/images/graemlins/frown.gif tani per ndjenjat nuk i ze gjumi te gjithe
  po merre jeten me filozofi /pf/images/graemlins/laugh.gif
  po kafja te la pa gjume eeeeeeeeee
   
 14. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  hiç, do iki t'ja fus gjumit...pffff ç'jete monotone

  flobo meqe ste zuti gjumi me kafen turke, shko pije dhe nje espresso, ndoshta ke fat kesaj rradhe dhe te merr gjumi si qingj /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. sinqerisht sorry /pf/images/graemlins/frown.gif , e kam parasysh kur ste ze gjumi naten, te ben dhe nervoz :mad:
   
 15. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  Sonte do iki ne nje feste qe kmi organizu me shoqerine per karrnivale :rockband:
   
 16. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  e provova espreson edhe nja dy spinello nga mbrapa po asnje permiresim /pf/images/graemlins/laugh.gif me duket se kam nevoje qe dikush te me kendoje ate "qingji vokel rri mendushem be be baaaa...." /pf/images/graemlins/laugh.gif s'e mbaj mend te teren /pf/images/graemlins/frown.gif

  e pra pagjumesia te ben edhe nervoz prandaj mos ma vini re ndonjehere ne AF se me siguri s'do kem fjetur ate nate :shrug:
   
 17. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  akoma karnevale anejna ju e :eek: sa dite zgjasin :rolleyes: mon ere ca paski qen per tu masku /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  ti flobo do mendohesh edhe sonnte??
   
 19. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: C'far do beni sonte??

  nuk e besoj, u lodha duke ndenjur pa gjume :shrug: do e stakoj trunin fare sonte :thumbsup: do marr i film te blocbusteri qe ta heq menjen nga streset :angel:

  ti albavina ca do besh :rolleyes:
   
 20. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: C'far do beni sonte??

  /pf/images/graemlins/laugh.gif une duhet te mesoja pak por me duket se do shoh gf4 psssssssssss /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe