Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Diavolessa, 4 Nov 2002.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Dragon ball.

  [​IMG]
   
  Luart Xheka likes this.
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Lady Oscar.

  [​IMG]
   
  Luart Xheka likes this.
 3. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Piccoli problemi di cuore.

  [​IMG]
   
 4. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  [​IMG]
   
 5. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Sailor moon.

  [​IMG]
   
 6. Audi

  Audi Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  [​IMG]
  [​IMG]

  God i like this dude hase the same carakter as me /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Audi

  Audi Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  Here some more vegeta's
   
 8. insane

  insane Guest

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  ai eshte vegeta apo jo ?

  une kam pat qejf holly & benji shume...
  tani kam qejf dragon ball Z, po ka shume kohe qe se kam ndjekur ... qe kur Goku po "zihesh" me frizer ( me duket se po kthehesh ne bjond ne ato caste )
  me pas erhda ne usa dhe keta jane shume para...skam ku ti shoh te vjetrat
   
 9. Audi

  Audi Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Ok last one
  [​IMG]
   
 10. insane

  insane Guest

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  btw.. kur isha shume i vogel shifja nje "machinga zeta" ashtu e quaja... me duket se eshte "Z- ( zeta titulli dhe gjuante me grushta si te ishin bomba...robota keta dmth ) nejse kush e mban mend?

  tjeter ka qene : Thunder Cats ( thunder , thunder , thunder cats)
  tjeter: BARBAR e shihja cdo mengjes hahahahh ( questo e Barbar... lol)
  tjeter: Arsenic Lupen
   
 11. Audi

  Audi Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  download page for dragonball-Z

  insane nqs i ke aq shum ne gjak mundet te besh nje download nga ketu eshte ne hollandisht por besoj se nuk do te jet shum probem se eshte e perkthuer dhe jo e dubluar
  :thumbsup:
   
 12. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  haha...insane..me shkrive,
  nejse mu kujtuan ato te dielat ne mengjes qe detyroja babin te me rrifte veze edhe shikoja "appe maja" ter qejf duke ngrene veze te rrahur dhe buk me gjalp.....
  mmmmm....yammmii
   
 13. insane

  insane Guest

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  ahahahahha appe maja
  appe maja va... non a paura
  appe maja va...cosi sicura
  ahahhahaha lol
  sa kohe mepare??? 15 vite me duket?
   
 14. insane

  insane Guest

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  audi trunks saga sikur kishte link
  po frieza saga? sikur nuk ka... pa mbaruar ate ska si te filloj trunks... di gje ku ta gjej te parin?
   
 15. mostro

  mostro Putraku

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  lupin terzo eshte mei bukuri.
  edhe me femnat si hecte keq,jo?
   
  rikima likes this.
 16. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 17. insane

  insane Guest

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  simpsons!!! I love the sipsons /pf/images/graemlins/wink.gif
   
  rikima likes this.
 18. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Na, e po deshe mbaje edhe si avatar /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
  rikima likes this.
 19. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  Ken il Guerriero (legjenda Hokuto ) [​IMG]
   
 20. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

  nje nga filmat me madheshtore qe eshte bere ndonjehere . tani fillon SAGA e Ken Shiros edhe lufta e tij kunder te keqinjve , djajve edhe erresires qe ka mbytur boten pas shkaterrimit berthamor. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
  rikima likes this.

Shpërndajeni këtë faqe