BMX racing

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga eM, 17 Aug 2003.

 1. eM

  eM Paper Moon

  BMX racing

  kur isha ne high school (gjimnaz) e kam provuar disa here... pretty scary, a lot of adrenaline though... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  kot isha kurioze te dija se sa shume dine forumistat per kete sport qe ne 2008 behet sport Olimpik. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: BMX racing

  BMX racing eshte me bicikleta dhe s'ka te beje me motoret....
  nejse eshte pjese e X-Games te them te drejten eshte pak per ata qe dun me thy dur e kom... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  EM duku te tenisi se fillo edhe us-open...
  une njela vetem aty .... aha s'shtyheshte fare.. /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. eM

  eM Paper Moon

  Re: BMX racing

  shhht mos u thuj keture se dhe une e kuptova se e bera gabim nuk e lexova tamam forumin shhht... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif

  do dukem te tennisis do dukem, ky eshte premtim! /pf/images/graemlins/smile.gif :wave:
   
 4. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: BMX racing

  EM mos fluturo kaq lart se te boke me infarkt... :eek:

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]

  sporti eshte i bukur, po i bukur eshte per ata qe e praktikojne, mire eshte me qene teens, se per te tjeret eshte fare pa lezet si "gamor ne biciklete"......
   

Shpërndajeni këtë faqe