BMW 760i me 610 kuaj-fuqi (Foto)

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Solaris, 13 Jul 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  G-Power ka përmirësuar modelin 760i të BMW, duke i shtuar kështu disa kuaj-fuqi dhe duke e bërë më të bukur në pamje.
  G-Power ka përmirësuar modelin 760i të BMW, duke i shtuar kështu disa kuaj-fuqi dhe duke e bërë më të bukur në pamje.G-Power ka instaluar në këtë veturë një motor Bi-Tronik V15, që do të thotë se motori V12 i veturës tani është bërë edhe më përbindësh.Me 66 kuaj-fuqi më shumë se modeli standard, G-Power 7 Series tani ka 610 kuaj-fuqi dhe 641 çifte-rritulluese, transmeton Lajmi.net.Me këto përmirësime, modeli 760i tani do të jetë në gjendje që të nxitojë në 100kmh në vetëm 4 sekonda. Përveç përmirësimit në motor, veturës i janë bërë edhe disa përmirësime në pamje, ku më shumë vërehen rrotat e reja 21-inç.
  Shikojeni atë në foto:
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Burimi i informacionit , Lajmi.net.
   
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Damn!!!
   
  Solaris likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Gjermanet shquhen per precizion e qualitet ama per design e sportivitet jane Italianet ;)
   

Shpërndajeni këtë faqe