Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga El@, 14 Oct 2014.

 1. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Gjate vizite ne nje qytet ne Gjermani, para se te fillonte ROCK-u,u ben do hulumtime...rastesisht ne nje galeri artesh.Kushtonte 5 euro....hyrja.
  nh_04.jpg
   
  gurax likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Femer nga Shqiperia me 1905.
  87782f33c55b7c3238470b5918ecba68.jpg
   
 3. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Grua shqiptare nga Shkodra, ne fund Gushti me 1863.
  a86383ab8c6427d740ab6a1d321d1f77.jpg
   
 4. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  DEFINICION SEX ....NATYRALES
  Natur-akt-schwarz-weiss-Akt-Erotik-outdoor.jpg
   
 5. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  MEDITIM...POETIK pa ngjyra...ose
  sam.jpg
   
 6. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Protest per te vuajturit ne Siri....ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
  2214352.jpg
   
 7. Airbourne

  Airbourne Valoris scriptorum

  Historia shqiptare eshte aq e komplikuar sa asnjeri nuk e di si eshte bere....
  21. Waffen-Gebirgs-Division der SS ,Skanderbeg‘“ im Kosovo 1944, Sie bestand zum großen Teil aus Muslimen .Tashti nuk dihet se si Gjergj Kastrioti do reagonte....bardh dhe ZI.
  44764797.jpg
   
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe