Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 14 Oct 2014.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ketu mund te postoni foto bardh e zi, foto qe per ju percjellin dicka :)

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  SNAP, Dreamer and scadarsko like this.
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 6. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Eléonoré likes this.
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Lisa likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 11. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 12. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

  [​IMG]
   
  Dreamer and Thamina like this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Aki and Dreamer like this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 17. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 18. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Bardh e zi si Tv Lura
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe