Bicikletat e preferuara....

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Petroninsja, 15 Sep 2003.

 1. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Bicikletat e preferuara....

  Nje fotografi e vjeter e viteve 80, nje lagje e Tiranes dhe mu perbri lulishtes je biciklete e mbeshtetur... Ky mjet aq i dashur per ne shqipot e gjore na ka sherbyer per shume halle e probleme...
  Edhe emri Ylli nga ajo doli, eh bicikleta jone e pare e sa e sa ndodhi lidhur me te....
  Gjithe keto memorje te cojne ne pyetjen....
  C'biciklete preferoni mo bicikletare? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Tony326

  Tony326 Primus registratum

  Re: Bicikletat e preferuara....

  biciklete 28-tsh kineze LOL
  majshin t gjith policet se ishte e shpejt LOOOOL
   

Shpërndajeni këtë faqe