Barsaletat E Vitit 2003-2015

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 24 Aug 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Gruaja--Dua Te Vdes.
  -Burri--Edhe Une.
  -Gruaja--Waaa Edhe Ti Do Te Vdesesh Me Mua Shpirt ???
  -Burri--Jo Jo Edhe Une Dua Qe Ti Te Vdesesh .! :);)
   
 3. Johana

  Johana Forumium praecox

  Fshatari kishte nje pule qe bente veze katrore. Ne Panairin Bujqesor te Tiranes Ministri i Bujqesise i blen shume shtrenjte pulen fshatarit. Pas disa ditesh fshatari therritet ne Ministri per te dhene llogari per genjeshtren. Pula ben veze te zakonshme. Fshatari i flet pules ne vesh:

  Pse me turperon? Pse nuk ben me veze katrore?

  Pse edhe tani qe mora nje promocion dhe erdha ne Ministri duhet te caj bythen me katersh per te bere veze katrore?


  Morali: Sa me e larte pergjegjesia, aq me e larte paga dhe po keshtu edhe qejfi!


  JC
   

Shpërndajeni këtë faqe