Barcalete: Cifti qe nuk ben asgje vizitojne specialistin.

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga miku-yt, 4 Oct 2018.

 1. miku-yt

  miku-yt www.chatoshqip.com

  Cifti qe nuk ka bere asgje per 6 muaj shkon te psikologu…

  Një cift shkon te psikologu dhe burri tregon se gruaja e tij nuk do të bëjë
  seks me të 6 muajt e fundit.
  Psikologu merr menjanë gruan për ta pyetur:

  – Ju zonjë keni ndonje shpjegim për këtë situate? Ndoshta nuk ju tërheq më burri juaj?

  Atëhere ajo i tregon psikologut historinë e saj të vërtetë:

  – Para 6 muajsh nga borxhet që kishim shita makinën dhe që atëherë marr taksi për të shkuar në punë, por skam lekë, dhe më pyet taksixhiu:
  «Do paguani sot, apo …? Dhe kështu më bën një «apo».»

  Kur arrij në punë jam paksa e vonuar në orar dhe më pyet
  shefi:
  «Ta shkruaj vonesën sot, apo …?»
  – Dhe kështu më hedh një «apo».
  Që të kthehem në shtëpi marr taksi dhe më pyet prap taksixhiu:
  «Do më paguani këtë herë, apo …?»
  – Dhe kështu më bën prap një «apo».

  Sic e kuptoni doktor, kur kthehem në shtëpi, jam shumë e lodhur dhe nuk dua më seks.
  – Kuptoj.. kuptoj, thotë psikologu. Atëherë, do ja themi burrit këto, apo …?
   
  RAIN and Al-Punk like this.

Shpërndajeni këtë faqe