Avril Lavigne drejt divorcit

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 19 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Avril Lavigne dhe Chad Koeger duket se do të divorcohen pas 14 muajsh martesë.

  Sipas ‘Us Weekly’, çifti i këngëtarëve ia ka bërë të ditur këtë gjë miqve dhe pritet që shumë shpejt të nisin procedurat e divorcit.
  Në 30 gusht, Avril u pa duke dalë me shoqet pa unazën e martesës në gisht.

  [​IMG]
  Arsyeja e ndarjes duket se është sjellja e Chad Kroegerit, vokalistit të grupit Nickelback. “Chadi i flet shumë keq asaj dhe të gjithë njerëzve në përgjithësi”, thotë një shok i këngëtares për ‘Us Weekly’.


  “Shoqëria e Avrilit nuk e pëlqen aspak atë njeri”, shton i njëjti burim.

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Tani le ta kendoje akoma ate kenge Complicated :D
   

Shpërndajeni këtë faqe