APELI I DITES

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga fiks2003, 20 Jun 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: APELI I DITES

  erdhi ne kryetarja ktu! /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
   
 2. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  Erdhi ene pasqyra e dusheve te grave....
  Kryetarja sa boni dush :tipsy:
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: APELI I DITES

  ja! u lava sot ne mjes kur ti nuk ishe :devil:
   
 4. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  Si mi s'isha...Po une aty jam gjithe kohen mjes dreke darke :smash:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: APELI I DITES

  ee kur isha una nuk ishe ti..siguro 100% se kuntrullova vet :devil:
   
 6. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  Qysh mer m'kishin shkly deren e infermjeris, dhe m'kishin more llastiqet kto qelbaniket mu.
  Peshkataro, amon mer plak, ke pa gjo kujt i bin ato te shkretat, se ajo do mi ket more.
  Ah po e zuna. :smash:
   
 7. Re: APELI I DITES

  te kane marre llastiqet,bo qelbesirat! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  Mos te kane marre korsene ere...Se ajo behet me llastiqe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Re: APELI I DITES

  cfare eshte kjo korseja??
   
 10. Guest

  Re: APELI I DITES

  Kopeshti ketu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 11. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  dhe une ketu jam, po pse me zure bangen ti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cry.gif
   
 12. cufi_bardhit

  cufi_bardhit Primus registratum

  Re: APELI I DITES

  mos me harroni mua, qe me keni denuar me 1 kembe mbrapa dollapit.
   

Shpërndajeni këtë faqe