Angelina apo Charlize???

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga fatmiri, 6 Jan 2003.

1. fatmiri

fatmiri Primus registratum

Angelina apo Charlize???

ANGELINA JOLIE KUNDËR CHARLIZE THERON

Meqe sa here hapet muhabeti njerzit nisin kundershtohen me pasion, po hap sondazh ne Albforum.
    Duke marre parasysh te gjitha, pamjen, natyren, provokimin, te qenit seksi. Cilen prej ketyre te dyjava do zgjidhnit. Votoni dhe komentoni po deshet.
    [​IMG] [​IMG]
    ANGELINA JOLIE ------------- CHARLIZE THERON

2. Blendi

Blendi Primus registratum

Re: Angelina apo Charlize???

Angelina Jolie pa u menduar fare.
    Le qe me pelqen me shume si pamje, por edhe sikur te ishte ndryshe...
    Me sa duket te jesh "vajze e keqe" qenka gje e mire. Ka prezence (?), kurse Charlize eshte thjesht nje fytyre e bukur. Mendimi im.

3. abs

abs nuk e di...

Do thoja se Angelina eshte nje limonate me leng Limoni , ndersa Charlize eshte nje limonate me lekurat e limonit te perzire me shume sheqer...

4. gjekec

gjekec Primus registratum

Pse duhet ta thoshe "vajz e keqe". Mund te thoshe me mire hmmmmm.. e shkujdesur /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash: :thumbsup: Dhe un per Angelinen votova pasi Charlize duket me teper si mall per shpi :thumbsup:

5. shpresa

shpresa Primus registratum

Blendo, ta mbeshtes 100%
    Vajze e keqe :thumbsup: jammmmmmmm
    Ka ca foto me ca floke me te shkurtra se kaq. I preva edhe une ashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]

6. Blendi

Blendi Primus registratum

edhe kshu... [​IMG]

7. esvathi

esvathi Primus registratum

This is the girl i am lucking for :thumbsup: .........Qe edhe pa makjazh eshte very very .....oh dio mio :rolleyes: :rolleyes:

8. Kordelja

Kordelja Valoris scriptorum

A mund te krahasohet Jolie me ndokend tjeter??!! Kinemaja boterore ka vite qe nuk perserit me nje Kim Basinger apo Sharon Stone, sensualiteti i jolie e ka ndaluar vemendjen njerezore tek ajo perkohesisht.E kush mund te mohoje sensualitetin dhe forcen e saj te aktrimit.Eshte nje kamaleon!

Une do te vecoja dy prej filmave te saj ku ajo eshte me shume se e arrire:

Gia Carangi (nje film autobiografik per fotomodelen e famshme)

dhe

Original Sin (ne te cilin luan perkrah Antonio Banderas

Thjesht e pakrahasueshme! :thumbsup:

9. oneo

oneo Forumium praecox

shoh qe i vleresoni dhe ju shijet e mia.

Angelina it's my honey.

10. ADRIA

ADRIA Primus registratum

O ZOT! PER MUA KETO JANE QE TE DYJA YJE E KAM PA SHAKA! JANE SHUUUUUUUME TE BUKURA DHE KANE SHUME PRESENCE. NUK KA KRAHASIME PRA, EDHE PASI EDHE NJERA ESHTE BRUNE DHE TJETRA BJONDE DHE ZAKONISHT UNE ANOJ NGA BRUNET SEPSE JANE ME SEKSI E ME TE NATYRSHME E TE THJESHTA (SI VETJA IME PRA, LOL). NE KETE RAST AMA E KAM SHUUUUUME TE VESHTIRE TE BEJ DALLIM, SEPSE JANE YJE QE TE DYJA! SI AKTORE ANGELINA ESHTE ME E MIRE, PA DISKUTIM. SI FEMER CHARLIZE ESHTE ME E MIRE DHE ME ME KLAS.

ANGELINA JOLIE ESHTE NJE VERSION I RI DHE ME MODERN I ELIZABETH TAYLOR-es SE MADHE. NDERSA CHARLIZE THERON ESHTE NJE VERSION ME ELEGANT DHE MODERN I TE FAMSHMES MARILYN MONROE! KY PRA ISHTE EDHE MENDIMI IM ORGJINAL! SI PERFUNDIM QE TE DYJA JANE SI SHPIRT NGA PARAQITJA FIZIKE DHE NGA TRUPAT QE KANE! LUM ATA BURRA QE I KANE NE KREVATIN E TYRE APO PAS KRAHUT (ç'te them une tjeter)?! /pf/images/graemlins/tongue.gif

ADRIA :cool:

11. bebivogel

bebivogel Forumium maestatis

mos ekzagjeroni mos i krahasoni me elizabeth taylor .... te dyja te mira jane ... por krahasim me elizabeth taylor ka plot te tjera me te mira ... s'me pelqen Angelina nuk e di pse ... kurse ajo tjetra duket si karamele ... but this is my opinion ... /pf/images/graemlins/smile.gif

12. fallen angel

fallen angel Primus registratum

e pra,cjane kto krahasime?
    te thoja

13. fallen angel

fallen angel Primus registratum

e pra,cjane kto krahasime?
    te thoje qe ngjan pak fare me bebin ehh,po jo me liz taylor,jo me keto shemtira... /pf/images/graemlins/laugh.gif

angelina eshte yyyyyyyyyll!

14. bebivogel

bebivogel Forumium maestatis

/pf/images/graemlins/tongue.gif

15. Hermesss

Hermesss Primus registratum

E preferuara ime: Charlize Theron (pa asnje hezitim)
    Arsyeja kryesore: fytyra (tek e cila gjej shume tipare qe me pelqejne te shoh tek nje femer)
    Arsye te tjera: me nje nga rolet e saj me lidhin disa kujtime.
    Komenti per "rivalen" Jolie: nuk mendoj as qe mund ta quash "rivale"...

16. ali pasha ........

ali pasha ........ Primus registratum

angelina pa u menduar hic
    /pf/images/graemlins/smile.gif

17. Danae

Danae Primus registratum

une ngordh per Angeli,nuk ka femer qe te jete kaq seksi sa te me beje te harroj se une jam i njejti seks me te.thjesht magjepese!

18. DriniS

DriniS Ecejak

Une jam per Charlize...

Angelina me jep pershtypjen e Adelina Ismailit, duket si tip grifshe qe eshte thekur per SM.

Preferoj butesine e Charlize, nuk te jep aspak pershtypjen e nje vajze te eger qe do te te nguli thonjte /pf/images/graemlins/smile.gif

19. gjekec

gjekec Primus registratum

s'ja pret dot /pf/images/graemlins/laugh.gif

20. Ian

Ian amos

Charlize
    dhe Angelina aktore te dyja te mira :)

Shpërndajeni këtë faqe