Alizee

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga SkinArt, 6 Feb 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Alizee

  [​IMG]

  Alizee kengetarja 17 vjecare lindur ne Corsica 21th Gusht, dhe aktualisht ndodhet ne France u be e njohur me kengen Moi Lolita dhe qe pasoje me kenget e tjera Lui ou toi, L'Alize, Gourmandises etc... Tout de Alizee commente ici!
   
 2. shkurtja kosova

  shkurtja kosova Primus registratum

  Re: Alizee

  Alizée c'est vraiment nul LAVDI ADELINA ISMAJLI hahahaha
   

Shpërndajeni këtë faqe