Agdal: “Meshkujt kanë frikë nga unë dhe s’më afrohen”

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 19 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Ajo është një nga modelet më seksi.
  Por, kur vjen puna tek meshkujt, nuk është se i ka mirë punët.

  Kjo, pasi sipas Nina Agdal, meshkujt kanë frikë që t’i afrohen.

  [​IMG]

  “Mund të them se është një situatë dëshpëruese.

  Nuk e kam aspak problem që të josh shtëpi mode, por kur bëhet fjalë për meshkuj, nuk kam aspak fat.

  [​IMG]

  Ata duket sikur kanë frikë nga unë dhe nuk më afrohen”, ka thënë modelja e njohur.

  Në fakt, deri pak muaj më parë ajo ishte e lidhur me këngëtarin Max George, por ai e la pas spekulimeve se flirtoi me Leonardo Di Caprion.

  Ndërsa më parë ka qenë e lidhur edhe me këngëtarin tjetër, Adam Levigne.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe