Abuzime Extreme

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga Z-amira, 27 Jan 2019.

 1. Z-amira

  Z-amira Primus registratum

  Cpaski qen mor burr i dheut qe sme lat rehat i here te bej chat pv!
  keni probleme me veten dhe kerkoni vemendjen time??
  nuk e di cfare po ndodh me stafin tuaj dhe te them te drejten as nuk me intereson, por do Isha happy te me lenit rehat :D
  nuk ju shaj, nuk ju ngacmoj, nuk ju flas fare
  keni injorim total promiss lol


  P.S nese ka nevoj per logse me thoni ti bej Upload te gjitha sepse nuk Isha fare main Isha pv me disa cuna =)

  @DarKSouL @Albanoooo @Timi @KADAFI
   

  Attached Files:

 2. vampo

  vampo Tom Sojeri Anëtar i Shtabit

  prap se ke karikuar telefonin ti :p @wanderer
   
  wanderer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe