A po tërhiqet Elvana Gjata nga muzika?

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Universal, 27 Jun 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  [​IMG]
  Një nga këngëtaret më popullore e të pëlqyera nga publiku shqiptar, ka rënë në qetësi. Elvana Gjata e cila nisi karrierën rreth një dekadë më parë, vazhdon të mbetet ndër më të klikuarat në internet, mban koncerte të shumta kryesisht jashtë vendit, por me këngët e reja duket se nuk i ka punët mirë. Pas publikimit të videos së Kombëtares “Kuqezi je ti”, 27-vjeçarja është parë të merret me promocionin e veshjeve të stilistit Valdrin Sahiti, ndërsa këto ditë flitet se do të hapë një dyqan nusesh. Duke mos dashur t’i bëjë gjëerat me bujë, por të lërë vetë punën e saj të flasë, me përfshirjen në biznes, duket se Elvana Gjata po braktis pak nga pak profesionin e saj si këngëtre.
  [​IMG] Urojmë që zërat se Elvana do t’i përkushtohet më shumë eventeve të dasmave dhe më pak muzikës, mos jenë të vërtetë. Për ndryshe, me prurjet e vajzave të reja që vijnë dita-ditës kryesisht nga Kosova, ajo rrezikon pozitën e favorshme, që e mban edhe për meritë të producentit të saj, Florit. [​IMG]
  lapsi.al
   
  AKSEL and joetisti_ like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ta duam zerin si kengetare, Elvana. Te kemi xhan, te duam!!!!
   
 3. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  E dua zerin e ngjirur e te stonuar te Elvanes , e dua.
   
  joetisti_ likes this.
 4. h3o

  h3o Papirus rex

  Une nga muzika smarr vesh shume.
  Po kshu si kallep eshte sapun e kaluae sapun rrogozhine. :p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Cne! Pse nuk terhiqet nga muzika ndonje kengetare qe nuk me pelqen mua! :)
  Elvana eshte yll me ze yll e me muzike qe ka shije ylli. Jo, Elvana. Mos e bej! Te duam...
   
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Elvana ka kaluar ne Hitech!
  Eleonore
   

Shpërndajeni këtë faqe